Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kabury do broni

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 96

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 96

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Kabury do broni

Pistolet, rewolwer, a także paralizator, każde z tych urządzeń potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia, gdy nie jest używane. W tym celu najlepiej sprawdzają się poręczne kabury, dzięki nim można mieć broń zawsze pod ręką, a do tego poruszanie się z nią jest maksymalnie wygodne oraz bezpieczne.

Kabury do broni dla rewolwerowców

Fani rewolwerów znajdą w naszej ofercie futerały, które skutecznie ochronią ich cenny sprzęt. Kabury do broni czarnoprochowej przeznaczone są między innymi do takich klasyków jak: Colt Army, Remington, Colt Navy, SAA i wielu innych. Najczęściej spotykane futerały to te w rozmiarze od 3,5 do 7 ¾. Z pewnością każdy rewolwerowiec znajdzie idealną obudowę do swojej ulubionej broni.

Trzeba wspomnieć, że większość egzemplarzy wykonano z najwyższej jakości bydlęcej skóry licowanej, która wygląda naprawdę rewelacyjnie. Ponadto jest odporna na zabrudzenia i zarysowania. Odpowiednio czyszczona i konserwowana posłuży przez długi czas, a jej stan wizualny pozostanie nieskazitelny. Rewolwer w takiej kaburze zadowoli posiadacza, ale również wzbudzi zachwyt i szacunek u osób postronnych.

Kabura na paralizator – na co zwrócić uwagę?

Sprzęty do samoobrony warto mieć blisko siebie, jednak nie mogą obciążać, ponieważ to zniechęca do ich zabierania, a nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne. Rozwiązaniem tego problemu są wygodne futerały na paralizator. Chronią w jednym momencie zarówno użytkownika, jak i sprzęt, a w razie potrzeby można szybko je otworzyć, by uzyskać dostęp do środka ochrony osobistej.

Kabura na broń krótką – skuteczna ochrona pistoletu

W ofercie nie mogło zabraknąć zarówno uniwersalnych, jak i dedykowanych pokrowców na pistolety takie jak: Glock 17 i 19, Walther PPQ bądź Jericho 941. Kabury do broni krótkiej zapewniają bezpieczne przenoszenie nawet w zatłoczonych miejscach. Dzięki solidnym zapięciom ich kradzież lub zgubienie jest niemalże niemożliwe. Za to szybki dostęp do broni umożliwia jeden przycisk, który doświadczeni strzelcy uruchomią błyskawicznie.

Kabury do broni ułatwiają funkcjonowanie i pracę osobom, które mają do czynienia z pistoletami na co dzień. Zapewniają dyskrecję oraz komfort noszenia. Dobry futerał to inwestycja na lata, więc warto zdecydować się na model uznanego producenta wykonany z wytrzymałego materiału.

Futerały i pokrowce taktyczne

Dla osób, które muszą przenosić wiele sprzętów jednocześnie, stworzono uniwersalne kabury taktyczne. Mają kilka przegród i komór, pomieszczą więc nie tylko narzędzia, lecz także okulary i inne dodatkowe akcesoria. Ich zewnętrzna strona została wykonana z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, z kolei środek jest miękki i na tyle gruby, by doskonale chronić wszystkie przedmioty wewnątrz. Są również bardzo wygodne i kompaktowe, więc zdadzą egzamin na każdej ekstremalnej wyprawie.

Kabury do broni – komfort i szybki dostęp

Najlepsze kabury do broni zawierają dodatkowe przegrody i kieszonki do przenoszenia nabojów, magazynków bądź niezbędnych akcesoriów. Ponadto mają mocne zapięcie lub są zakryte z góry i z boku, co zapobiega przemieszczeniu się broni, lub co gorsze jej wypadnięciu. Jednakże szybki dostęp do pistoletu albo rewolweru jest również ważny, więc błyskawiczny system otwierania to kluczowa cecha dobrej kabury.

Najpopularniejsze kabury to te przypinane do pasa, jednak w ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można warianty do noszenia pod pachą, jak też taktyczne. Niektóre modele zachwycają swoim nienagannym wyglądem, a jeszcze inne stworzono do noszenia na co dzień.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com