Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Broń hukowa, alarmowa

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Sięganie po broń hukową jest coraz częściej praktykowane nie tylko wśród operatorów portów lotniczych czy właścicieli sadów, ale także wśród normalnych ludzi, którzy liczą na skuteczną obronę cywilną. Nie ma tu bowiem ryzyka rozproszenia się chmury gazu, a przy tym broń sygnałowa należy do najskuteczniejszych odstraszaczy dzikich zwierząt czy agresywnych psów. W swoim ekwipunku, dla swojego bezpieczeństwa. Warto zerknąć na propozycje z kategorii broni hukowej i amunicji.

Jak działa broń sygnałowa – konstrukcja

Broń tego rodzaju, którą oferujemy w ramach tej kategorii, jest zbudowana na kanwie normalnego pistoletu. Może przyjmować kształt rewolwerów czy współczesnych broni. Jego działanie polega na odstrzeliwaniu nabojów hukowych w celu wygenerowania dźwięku o wysokim natężeniu, często przekraczającym 100 dB. Jego działanie jest dość proste – naboje, których używa się do tego rodzaju sprzętu nie otrzymują pędu kierowanego w stronę kierunku wystrzału, a generują sygnał dźwiękowy, rozpoznawany jako huk. Stąd też ich nazwa - amunicja broni hukowej.

Broń hukowa do 6mm – Bez pozwolenia

W przypadku tej kategorii broń hukowa 6mm jest przeznaczona do użytku codziennego, indywidualnego i nie wymaga pozwoleń. W naszych produktach stosuje się naboje 6 short, 6 long oraz 5,6x16 Mega Huk.

Broń alarmowa – jak się nią posługiwać?

Posługiwanie się tego rodzaju urządzeniem obronnym jest dość łatwe. Należy mieć jednak co nieco wprawy i dokładnie postępować zgodnie z instrukcją. Pistolety hukowe często przeładowuje się tak, jak pistolety zwyczajne. Podobnie jest z nabojami, które należy umieścić w magazynku. W ten sposób broń ta przypomina prawdziwą i może pełnić funkcję odstraszającą samym wyglądem.

Broń hukowa – sposób oddziaływania na otoczenie

Broń sygnałowa zwykle jest używana do odstraszania ptaków i dzikich zwierząt na polach, w parkach czy na portach lotniczych. Jednak jej zastosowanie można także znaleźć w samoobronie. Wytwarzanie tak silnego, przekraczającego 100 dB huku, sprawia, że wymiernie wpływa na zdolności poruszania się i racjonalnego myślenia napastnika, a jednocześnie może zadziałać alarmująco i zadbać o nasze bezpieczeństwo.

Kiedy stosować tego rodzaju broń?

Stosowanie broni hukowej, nazywanej także bronią alarmową jest szerokie. Zwykle ma ona dwie funkcje – z jednej strony odstraszyć przeciwnika – dlatego wygląda jak tradycyjny pistolet i posługiwanie się nią podlega tej samej zasadzie; z drugiej ma za zadanie zaalarmować osoby znajdujące się w pobliżu. Można jej używać do wystrzeliwania rac i innych znaków dźwiękowych, by wezwać pomoc, np. na morzu.

Popularne modele broni hukowej

Jakie są najpopularniejsze modele tego rodzaju broni, którą oferujemy w ramach tej kategorii? Warto zwrócić uwagę choćby na tych kilka przykładów:


Pistolet hukowy STALKER M906 zestaw z nabojami i kaburą – gotowy zestaw z nabojami 100 szt i kaburą z mocowaniem do pasa - klasyczny pistolet, łatwy w obłudzie i bardzo skuteczny. Zasilany jest najgłośniejszym możliwym nabojem, pozwalającym na wydobycie dźwięku 112 dB. Ma realistyczny odrzut oraz efektowny wyrzut łuski.

 

Zestaw Sylwestrowy - Pistolet hukowy STALKER M906 +kabura +naboje +race-100szt - Jest to gotowy zestaw którego wykorzystasz podczas zabawy sylwestrowej a dodatkowo masz pełny zestaw do obrony głośnym hukiem.

Jakość bezpieczeństwa

Warto zadbać o własne bezpieczeństwo lub chronić zbiory przed niechcianymi ptakami. Broń hukowa, oferowana w tej kategorii, jest niezwykle skuteczna nie tylko w samoobronie, ale także w wystrzałach alarmowych czy okolicznościowych.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com