Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Maski ochronne i przeciwgazowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Maski ochronne i przeciwgazowe

Ochrona osobista to coś więcej niż tylko odzież, obuwie, czy okulary. W sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu przydają się maski ochronne i przeciwgazowe. Szeroki wybór zaawansowanych modeli znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że dzięki nim zapewnisz sobie bezpieczeństwo w skrajnych momentach!

Jakiej maski potrzebujesz?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka najpopularniejszych typów masek ochronnych. Są to akcesoria:

 • uniwersalne;
 • antysmogowe;
 • przeciwpyłowe;
 • antywirusowe;
 • przeciwgazowe.

Wszystkie prezentowane w ofercie maski ochronne i przeciwgazowe mają odmienne zastosowania, dlatego nie wystarczy posiadanie jednej z nich. Kiedy mogą Ci się przydać?

W jakich sytuacjach przydają się maski ochronne?

Modele takie jak uniwersalna Maseczka HELIKON, sprawdzają się w codziennych sytuacjach jako podstawowa forma ochrony dróg oddechowych. Dzięki zastosowaniu certyfikowanej bawełny i poliestru zapewnia wielokrotność użytku i możliwość częstego prania bez uszkodzeń materiałowych. Maski ochronne i przeciwgazowe stanowią podstawowe zabezpieczenie twojego organizmu przed wirusami i pyłami, ale też zagrożeniem biologicznym. Modele antysmogowe świetnie sprawdzają się podczas wypadów na rower, podczas biegania czy innej aktywności na wolnym powietrzu. Przywykliśmy do noszenia uniwersalnych medycznych modeli podczas pandemii COVID-19. Jednak ich zastosowanie jest zdecydowanie szersze niż tylko ochrona przed wirusami.

Zaawansowane maski przeciwgazowe

Przykładem maski zapewniającej kompleksową ochronę jest maska przeciwgazowa MASKPOL MT-213/2 CL2. Dzięki niej niestraszne ci będzie zagrożenie biologiczne, chemiczne czy wysokie stężenie pyłów w powietrzu po katastrofie, czy ataku terrorystycznym. Zagrożenie działaniami wojennymi również powoduje, że maski ochronne i przeciwgazowe powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego cywila. Dlaczego możesz czuć się bezpiecznie, zakładając taką maskę? Jej najważniejsze zalety to:

 • odporność materiału na przenikanie substancji toksycznych;
 • szerokie pole widzenia;
 • usuwanie potu poprzez zawór wydechowy bez konieczności zdejmowania maski;
 • możliwość bezpośredniego mocowania elementu oczyszczającego różnych producentów;
 • możliwość prowadzenia rozmowy, dzięki zastosowanej komorze fonicznej;
 • niewielka masa maski (poniżej 600 g);
 • długotrwałość przechowywania i użytkowania.

Inne typy masek niezbędnych w czasie zagrożenia

Oczywiście maski ochronne i przeciwgazowe to nie wszystkie modele dostępne w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nim również maski antysmogowe, które świetnie sprawdzają się dla osób aktywnych fizycznie. Uprawianie sportu na zewnątrz nie zawsze oznacza oddychanie świeżym powietrzem. Dlatego w miejscach o wątpliwym stanie powietrza lepiej wyposażyć się właśnie w tego rodzaju maskę. Można ją wyposażyć w specjalne wkładki antywirusowe lub antysmogowe, które skutecznie poprawiają komfort treningu na zewnątrz.

Akcesoria niezbędne do działania masek ochronnych

Konieczne do prawidłowej ochrony przed zagrożeniami lotnymi są zmienne filtry i pochłaniacze. Montowane są w zaawansowanych maskach przeciwpyłowych i przeciwgazowych, które możesz wybrać w naszym sklepie internetowym. W momencie wystąpienia wysokiego skażenia powietrza działaniami wojennymi lub terrorystycznymi specjalistyczne filtropochłaniacze montowane w maskach zapewniają nawet do 10 godzin bezpiecznego oddychania czystym powietrzem. Przydadzą się też zwykłe uniwersalne maski ochronne, przeciwgazowe modele na czas najwyższego zagrożenia czy egzemplarze przeznaczone do codziennego użytku np. podczas treningu.

Zadbaj o swoje zdrowie z maskami ochronnymi!

Gdy przychodzi czas zagrożenia, nie ma chwili do stracenia. Dlatego najlepiej wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie maski ochronne i przeciwgazowe. Skorzystaj z oferty, którą przygotowaliśmy dla ciebie i wybierz najlepsze maski dla siebie i najbliższych. Nie zapomnij też o zapasie filtrów i pochłaniaczy, które należy w nich zamontować. Zapraszamy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com