Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuki klasyczne i bloczkowe

Łuki klasyczne i bloczkowe
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 32

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 32

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Wyjątkowa kategoria dla miłośników łucznictwa.Strzelanie sportowe, ale i amatorskie rośnie w siłę, a wraz z nim zapotrzebowanie na nowe sprzęty, które nie byłyby niskiej i wątpliwej jakości. W ramach tej kategorii oferujemy różnego rodzaj łuki sportowe, łuki rekreacyjne i wiele więcej. Pamiętajmy, że aktywność tego rodzaju może cieszyć zarówno małych, jak i dużych – tu nie ma ograniczeń. Dlatego każdego zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Różne rodzaje do wyboru – łuki sportowe i nie tylko

Łucznictwo to sport dla każdego. Dlatego w naszej ofercie mamy szereg różnych łuków, począwszy od łuków sportowych dla specjalistów i profesjonalistów, jak i początkujące łuki dla amatorów i dzieci. Warto zwrócić uwagę na wysokiej klasy wykonanie każdego z łuków. Oferujemy sprzęt stworzony z myślą o konkretnych osobach, dlatego modele łuków wyczynowych zdecydowanie różnią się od innych rodzajów łuków. Dzięki temu w naszej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dla kogo łuk bloczkowy?

Specjalnym rodzajem łuku jest łuk bloczkowy. To stabilny, najczęściej wykorzystywany przez amatorów rodzaj łuku, który może być stosowany zarówno na sportowych strzelnicach, jak i w rekreacji.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność łuków bloczkowych oraz ich przeznaczenie. Wybierając dany łuk, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko jego rozmiar i sposób posługiwania się cięciwą, ale także stabilność broni.

Łuki klasyczne czy łuki sportowe?

Wiadomo, że wybór między łukami klasycznymi, a łukami sportowymi jest dość charakterystyczny i nie opiera się tylko o ich specyfikację techniczną. Dużą rolę odgrywa nie tylko przeznaczenie łuku, ale także wygląd. Niemniej łuki klasyczne są specjalnie przystosowane do strzelców wprawionych i raczej nie zwykło się rozpoczynać przygody z łucznictwem – czy to rekreacyjnym, czy sportowym – od łuków klasycznych.

Modele łuków bloczkowych i innych

Wśród produktów, które Państwu oferujemy, znajdują się liczne łuki bloczkowe oraz szeroki wybór łuków klasycznych. Oto kilka z modeli, które szczególnie warto wymienić:

• Łuk klasyczny Crusader 15 LBklasycznie profilowany łuk w stylu angielskim. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, podczas gdy jego ramiona zostały stworzone z elastycznego włókna szklanego. Raczej dla osób obeznanych w łucznictwie.

• Łuk bloczkowy Cobra niebieski 55 LB – typowy łuk bloczkowy, który został zaprojektowany z myślą o mniej wprawnych łucznikach. Jest stabilny, posiada dużą siłę naciągu. Jest prosty w eksploatacji i przyjemnie elastyczny.

• Bloczkowy łuk Poe Lang Firestar 30 LBSkarbonowy łuk dla doświadczonych łuczników. Niepolecany początkującym, choć dużo lepiej radzą z nim sobie osoby młodsze i o mniejszym rozstawie ramion. To precyzyjne i silne narzędzie.

Doskonałe akcesoria łucznicze

Obok wysokiej klasy łuków – zarówno dla amatorów, jak i zawodowców – posiadamy także w swojej ofercie szereg dodatków i akcesoriów, które można dobrać do łuków. W tym są nie tylko strzały, ale także różnego rodzaju elementy stabilizujące strzały oraz kołczany i pokrowce do przechowywania sprzętu. Ponadto posiadamy akcesoria pielęgnacyjne oraz części zamienne do wszystkich łuków, które oferujemy w ramach tej kategorii.

           
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com