Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do broni na kule gumowe

Akcesoria do broni na kule gumowe
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 62

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 62

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Akcesoria do broni na kule gumowe

Strzelanie to Twoje hobby? Posiadasz broń na kule gumowe? Szukasz dodatkowych, niezbędnych akcesoriów? Idealnie trafiłeś! Sprawdź propozycję sklepu borń.pl, a z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie przedmioty. Bogata oferta i szeroki wybór produktów sprawiają, że dobór akcesoriów do broni na kule gumowe będzie prosty.

Dzięki posiadaniu broni i dedykowanych akcesoriów do broni na kule gumowe znacznie wzrasta poziom bezpieczeństwa. Ewentualny strzał oddany ostrzegawczo, skutecznie odstrasza napastnika. Warto sprawdzić ofertę sklepu broń.pl i wybrać akcesoria pasujące do posiadanej broni.

Oferta akcesoriów do broni na kule gumowe, dostępna w sklepie broń.pl

Podkategoria akcesoriów do broni na kule gumowe zawiera aktualnie piętnaście produktów. Klienci mogą wybierać spośród:

 • kul pieprzowych w kalibrze 50, 68, 43;
 • kul gumowych w kalibrze 43, 50, 68;
 • ku gumowo-metalowych w kalibrze 68, 43, 50;
 • kul polimerowych twardych w kalibrze 68;
 • kul szklano-polimerowych w kalibrze 68;
 • kul treningowych proszkowych w kalibrze 68.

Oprócz samych kul, w ofercie dostępny jest także miotacz gazu do rewolweru.

Znani i renomowani producenci gwarantem produktów o wysokiej jakości

Wszystkie produkty oferowane w kategorii akcesoriów do broni na kule gumowe pochodzą od znanych producentów, dzięki czemu istnieje gwarancja zakupu sprawdzonych i niezawodnych produktów. Klienci mają do wyboru:

 • kule dedykowane do pistoletów i rewolwerów RAM marki Umarex;
 • kule przeznaczone do produktów obronnych marki T4E Umarex oraz Pepperball;
 • pociski Byrna HD Max;
 • kule Umarex wykorzystywane we wszystkich pistoletach i karabinkach treningowych T4E;
 • kule Byrna.

Z kolei jedyny podlufowy miotacz gazu do rewolweru T4E HDR 50, również wykonany został przez producenta Umarex. Montuje się go w celu zwiększenia możliwości obronnych.

Rodzaje kul w kategorii akcesoriów do broni na kule gumowe

Decydując się na zakup broni, warto poznać różnice między konkretnymi rodzajami kul.

Kule pieprzowe

Kule pieprzowe wypełnia się drażniącym proszkiem pieprzowym. W momencie kontaktu z celem pęka otoczka, uwalniająca zawartość pocisku. Napastnik nagle znajduje się w centrum chmury pyłu, drażniącego noc, skórę, oczy i płuca. W trakcie jego niedyspozycji można wezwać pomoc lub uciec.

Polecanym produktem jest Byrna MAX CS/OC k.68 do Byrna HD, którego wysokie stężenie mieszanki pieprzu i gazu łzawiącego skutecznie obezwładnia przeciwnika, który zmierza się z psychosomatycznym działaniem zawartych substancji chemicznych.

Kule gumowe

Ze względu na ich wykorzystywanie w broni obronnej, cechują się nieprzeciętnym wykonaniem. Skutecznie obalają napastnika, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane podczas treningów i ćwiczeń obronnych.

Kule gumowo-metalowe

Ten typ kul, dostępny jako akcesoria do broni na kule gumowe, tworzy się z mieszanki gumy i domieszki opiłków metalu, dzięki czemu są ciężkie i twarde, a także dają przewagę nad napastnikiem.

Kule polimerowe

Kule mogą być wykorzystywane w ramach ćwiczeń strzeleckich oraz w celach samoobrony, uderzając napastnika z dużą mocą, wywołując znaczny ból, dyskomfort i powodując obezwładnienie.

Kule szklano-polimerowe

Można ich używać w ramach treningu, rekreacji lub w celach obronnych. Dzięki kulistemu kształtowi i gładkiej powierzchni zwiększają poziom celności, eliminując jednocześnie zacięcia w trakcie strzelania.

Kule treningowe

Jak sama nazwa wskazuje, wykonane są z neutralnej i nieszkodliwej substancji, którą można bezpiecznie używać podczas ćwiczeń strzeleckich. Atutem tych kul jest ich zbliżony ciężar do kul obronnych pieprzowych.

Akcesoria do broni na kule gumowe dla każdego

Dostępne dla każdego miłośnika strzelania akcesoria do broni na kule gumowe, oferowane przez sklep broń.pl z pewnością pomogą uzupełnić ekwipunek o miotacz gazu do rewolweru oraz optymalne rodzaj kul, dając bezpieczeństwo i poprawiając także celność.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com