Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Latarki ręczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 101

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 101

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Skutecznie oświetlająca drogę, dobrze wyposażona, o świetle silnym i jasnym. Dobra latarka jest na wagę złota. Nie tylko tam, gdzie z przyczyn naturalnych brakuje energii elektrycznej, np. na survivalach, rajdach, w lesie czy na pustkowiu, ale także przy zwykłych, prozaicznych sytuacjach, jak brak prądu w domu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szereg wyjątkowych latarek LED-owych w różnych rozmiarach i do różnych zadań przeznaczonych.

Różne rodzaje latarek LED-owych

Na rynku znajduje się szereg latarek dostępnych w różnych wariantach. Przede wszystkim są to latarki LED-owe, które można doskonale wykorzystywać na różnych polach. Są skuteczne, wytrwałe i ekologiczne. Najczęściej latarki zasilane są bateriami, choć czasami trafią się modele latarek akumulatorowych. Wszystko zależy od modelu i przeznaczenia.

Wśród różnych typów latarek, które mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie, warto wyróżnić między innymi modele do codziennego użytku, modele kompaktowe, modele do podróżowania (włącznie z latarkami czołówkami) oraz szereg profesjonalnych, mocnych latarek do pracy w trudnych warunkach, gdzie nie ma dostępu do elektryczności.

Najlepsze latarki czołowe

Latarka czołowa jest jedną z najważniejszych latarek dla podróżujących. To wygodne źródło światła, które naturalnie podąża za naszym wzrokiem. Jest praktyczne i nie zabiera rąk, a więc pozwala na jej wykorzystanie w niejednej sytuacji, która wymaga sprawności fizycznej.

Jakie modele można znaleźć, między innymi, w naszym asortymencie?

• Diodowa latarka czołowa Fenix HL26R – światło punktowe, obudowa zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Rozmieszczenie przycisków zostało dopasowane do komfortu osób aktywnych. Latarka jest wytrzymałą, kompaktowa i ładowana przez port USB.

• Latarka Ledlenser H7R.2 – model doskonale dopasowany do potrzeb osób uprawiających sport. Specjalne pasy trzymają latarkę stabilnie na głowie, a wyłącznik z mikrosterownikiem to 3 programy i 5 trybów świecenia. Zasięg to aż 160 metrów.

Charakterystyka latarek akumulatorowych

Część przed chwilą przedstawionych latarek czołowych to także latarki akumulatorowe. Są one często wykorzystywane właśnie w czołówkach, gdyż dzięki temu są mniejsze i nie potrzebują miejsca na spore baterie. Są to latarki wygodne w użyciu, zwykle pracujące wystarczająco długo. Wśród modeli, które oferujemy, znajdują się zarówno czołówki, jak i latarki standardowe.

• Latarka czołowa Ledlenser XEO19R – model specjalistyczny, przeznaczony głównie dla wspinaczy górskich. Został zaprojektowany w taki sposób, by móc wytrzymywać duże naprężenia oraz stabilnie utrzymywać się na głowie. Wyjątkowa latarka o specjalnie stworzonej ogniskowej. Sprawdza się w trudnych sytuacjach. Wyposażona w akumulator Li-Ion.

• Latarka Olight S30R – mała i kompaktowa, ale bardzo wytrzymała i silna latarka to efekt współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Korpus wykonano z aluminium lotniczego, dzięki czemu jest to latarka niemalże niezniszczalna. Wydajna dioda Cree XM-L2 oraz wodoodporność na poziomie IPX-8 sprawiają, że jest doskonała na Survival i nie tylko.

Akcesoria i dodatki do latarek

Szukając latarek nie można zapomnieć o specjalnych dodatkach. Można znaleźć między innymi baterie, uchwyty czy pokrowce, które mają za zadanie przechowywanie latarki w doskonałym stanie. Wśród naszych produktów znajdują się także inne modele latarek, które sprawdzą się w codziennym użyciu i w nietypowych sytuacjach.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com