Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Noktowizory

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Noktowizory cyfrowe i analogowe oraz lornetki noktowizyjne to urządzenia, które pozwalają w zupełnych ciemnościach obserwować obiekty, rozpoznawać ich szczegóły nawet z dużej odległości. Celowniki noktowizyjne umożliwiają celne strzelanie w nocy.

Technologia obserwowania obiektów w ciemności nie jest nowa. Tym razem może trafić w Wasze ręce. Noktowizory powstał z myślą o wykorzystaniu ich w nocnych działaniach, np. w lasach przez myśliwych czy podczas wyjazdów survivalowych. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu.

Charakterystyka noktowizorów

Podstawowym przeznaczeniem noktowizora jest umożliwienie obserwacji obiektów w nocy. Są to monokulary lub lornetka z funkcją dostrzegania postaci nocą. Dzięki specjalnym filtrom obiekty są widoczne nawet wówczas, gdy nic nie widać w ciemności.

Istotną rolę przy konstrukcji noktowizora Yukon oraz innych typów noktowizorów jest funkcjonalność. Zwykle nie są to tylko produkty przeznaczone do obserwacji tradycyjnej przestrzeni w ciemności, ale także przystosowane są do dziennej pracy, służą jako luneta lub lornetka, gwarantując dobre przybliżenie i głębię ostrości.

W najbardziej zaawansowanych modelach noktowizorów, możesz korzystać także z funkcjo nagrywania dźwięku oraz video. To daje Ci wiele możliwości.

Noktowizor – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na jeden z produktów, które oferujemy w tej kategorii, musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów:

  • Powiększenie – od niego zależy, czy lornetka lub monokular będą Ci potrzebne nie tylko nocą, ale i za dnia. Zwracaj więc uwagę na oznaczenia, gdzie liczba przed ‘x’ oznacza wielkość powiększenia, a liczba po ‘x’ jest średnicą obiektywu, co wiąże się z jasnością obrazu, ale także poprawia właściwości <strong>noktowizora</strong>.

  • Nagrywanie – to dość ważne. Jeśli liczysz na dostrzeżenie czegoś niezwykłego albo obserwujesz niezwykle ważne sceny z życia przyrody, warto byłoby mieć lornetkę z noktowizją wyposażoną w możliwość nagrywania. Poszerza to Twoje horyzonty.

  • Wielofunkcyjność – tutaj zwróć uwagę, czy Twój noktowizor Pulsar lub inny rodzaj noktowizorów jest w stanie pełnić także normalną, dzienną służbę, np., jako luneta lub lornetka. Szukaj takich produktów, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Noktowizor Yukon i inne rodzaje noktowizji

Wśród naszych produktów znajdziesz różne modele noktowizorów. W naszym asortymencie znajdziesz różne produkty. Szukaj nie tylko powiększenia i szerokości obiektywu oraz sprawności układu optycznego, ale także monokularu lub lornetki oraz możliwości dopasowania modelu do wygodnego noszenia podczas wyprawy survivalowej czy na polowaniu.

Noktowizor – modele

W szerokiej gamie produktów, które oferujemy, znajdziesz wiele ciekawych modeli, między innymi:

  • Delta Nighthunter NH-1 6x50noktowizor w formie monokularu. Jest to wygodny, dzienno-nocny model cyfrowy. Posiada rejestrator oraz miejsce na kartę miroSD, co daje Ci szansę na nagrywanie i fotografowanie zaobserwowanych zjawisk. Nowoczesny, z powiększeniem sześciokrotnym i rozdzielczością 5 megapikseli.

  • Lornetka noktowizyjna Bushnell 4x50 Equinox - noktowizor z dwoma obiektywami, który pozwala na kilkukrotne powiększenia. Również wyposażony w rejestrator oraz wejście na kartę microSD. Ten model cechuje duży, jasny obiekty 50 mm oraz wodoodporność na poziomie IPX-4.

Sprawdź nasze produkty i podejmij odpowiednią decyzję. Wybierz taki noktowizor, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Zapraszamy!