Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Noże motylkowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Noże motylkowe

Historia noży motylkowych (inaczej balisong, „motylków”) sięga VIII wieku n.e. Nazwa tych noży pochodzi od nazwy miejscowości Balisong na Filipinach. Ten typ noży jest tam niezwykle popularny i traktowany niemalże jako religijny przedmiot. Trójkątnym kształtem noże te nawiązują do trzech ważnych żywiołów: nieba, ziemi i wody.

Do czego służą noże motylkowe?

Noże balisong dzięki swojej konstrukcji są wdzięcznym przedmiotem do wykonywania różnych tricków i ćwiczeń. Możesz użyć go do zabawy lub rywalizacji, a także jako element zainteresowań i treningu zdolności manualnych. W naszym asortymencie znajdziesz np. nóż Joker motylek srebrny puno, który doskonale nadaje się do tego zastosowania. Wykonany ze stali nierdzewnej nóż składany ma długość 23 cm, w tym długość ostrza to 11 cm. Przystępna cena i świetny wygląd to cechy charakterystyczne marki Joker, która jest hiszpańskim producentem różnego rodzaju noży.

Wizualna strona noży motylkowych

Wśród producentów noży warto zwrócić uwagę na hiszpańską firmę Joker, która wytwarza świetnej jakości, unikatowe i piękne noże nadające się do zadań specjalnych i zwykłych, codziennych czynności. Nóż Joker motylek szary damasceński jest wyjątkowym produktem. Wśród naszego asortymentu wyróżnia się niezwykle ozdobną formą metalowej konstrukcji i wykończeniem typ damast. Tak jak większość noży motylkowych, również ten wykonany został ze stali nierdzewnej. Dodatkowo został on pokryty specjalną antykorozyjną powłoką. Oprócz tricków balisong może służyć do codziennych czynności, np. do krojenia jedzenia, odcinania sznurka lub strugania patyków.

Jakie tricki można robić „motylkiem”?

Do popularnych tricków, które mogą być wykonywane podczas ćwiczeń z balisong’iem, są szybkie otwieranie, obrót na kciuku i zen rollover. Tzw. kręcenie nożem motylkowym wymaga dużej wprawy i wielu godzin ćwiczeń. Jest to ciekawa i oryginalna forma odpoczynku i rekreacji. Pomaga trenować cierpliwość i wzmacnia wiarę w swoje możliwości, a także uczy pokory.

Wypróbuj najprostsze tricki nożami motylkowymi. W naszej ofercie znajdziesz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach noże, które przydadzą Ci się podczas ćwiczeń, a także w czasie wykonywania zwykłych codziennych czynności – przecinania taśmy i ostrzenia patyków na ognisko.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com