Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Szanowny Kliencie,

Sklep broń.pl działa dla Ciebie od 2000 roku czyli już ponad 20 lat.

Przez ten czas zdobyliśmy uznanie i zaufanie tysięcy klientów detalicznych, firm, instytucji i partnerów biznesowych, co jest skutkiem dynamicznego rozwoju i ciągłego wzrostu jakości usług.Historia

Od początku zajmujemy się sprzedażą artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń.

Obecnie są to głównie wiatrówki długie i krótkie, air soft, łuki, broń czarnoprochowa a do obrony - broń hukowa, paralizatory, gazy pieprzowe, broń na kule gumowe i pieprzowe oraz wiele innych produktów służących do obrony osobistej i ochrony mienia.

Poza tym oferujemy sprzęt dla turystyki, survivalu, outdooru, głównie: lornetki, latarki, scyzoryki, multitoole, odzież i akcesoria outdoorowe i wiele innych produktów.

Prowadzimy głównie sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sklepu www.bron.pl, wysyłając do naszych stałych i nowych klientów kilka tysięcy paczek każdego miesiąca.

Prowadzimy także sprzedaż detaliczną w naszym sklepie firmowym w Częstochowie przy ul. Drogowców 33/35 do którego serdecznie Cię zapraszamy. Na powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych możesz zapoznać się z niemal całą ofertą sklepu a na strzelnicy pneumatycznej możesz sprawdzić i przestrzelić wybrane modele wiatrówek lub ASG.


Produkty

Sklep broń.pl oferuje obecnie ok. 20.000 produktów z różnych działów i kategorii. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zaproponować wyroby czołowych światowych producentów cechujące się wysoką i sprawdzoną jakością.

Gwarantuje to bezawaryjne działanie wybranego sprzętu i zadowolenie naszych klientów. Innowacyjność

Sklep broń.pl wdraża innowacyjne i unikalne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Wszyskie maja na celu lepszą prezentację produktów. Jednym z nich jest pierwsza polska internetowa telewizja e-commerce, która na kanale BRONpl na You Tube nie tylko prezentuje w filmowej formie ofertę sklepu, ale także stanowi źródło atrakcyjnie podanej wiedzy i rozrywki.

 

Szybka i bezpłatna wysyłka zamówień

Nasz sklep wysyła większość produktów w ciągu 24 godzin. 

Jeśli wartość zamówienia przekracza 300 zł - dostawa na terenie Polski jest BEZPŁATNA.

 

Nagrody i wyróżnienia

Dla nas najlepszą nagrodą i wielką satysfakcją jest uznanie z jakim spotyka się nasz sklep za nasze działania.

Dzięki niemu i opiniom, jakie od Was otrzymujemy nasz sklep otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień go spośród wielu tysięcy sklepów internetowych.  

Największym sprawdzianem kompetencji w zakresie realizacji zamówień i zasad kupowania w broń.pl jest nasze współdziałanie z Opineo.pl – najbardziej liczącym się polskim serwisem oceniającym funkcjonowanie e-sklepów i sklepów stacjonarnych oraz recenzującym jakość produktów. 

Portal Opineo.pl wyróżnił broń.pl w kategorii Sport dwukrotnie: w Rankingu Najlepszych Polskich E-sklepów w 2012 roku i przyznając, wraz z serwisem Skąpiec.pl, wyróżnienie 2011/2012 za obecność w TOP10 sklepów.

W latach 2018-19 całkowicie zmieniliśmy interfejs graficzny oraz aspekty wyszukiwania i prezentowania asortymentu w broń.pl.

Odtąd, klienci mogą jeszcze szybciej i bardziej intuicyjnie odnajdować produkty w naszym e-sklepie.

Oprócz wyróżnienia 2014, w następnym roku zajęliśmy bardzo wysokie 2 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 w kategorii Militaria i Survival. Do rozstrzygającego etapu trafiliśmy spośród tysięcy e-sklepów.

 

 

Obsługa posprzedażowa

 

Ważnym elementem naszej polityki działania, wyróżniającym nasz sklep w branży jest dbałość o wysoką jakość obsługi posprzedażowej.

Dla nas ważna jest zarówno sprzedaż jak i szybka i bezproblemowa obsługa zwrotów, wymian, napraw i serwisu.

Nie pozostawiamy żadnego klienta bez pomocy w tym zakresie.

Z każdym problemem można do nas pisać lub dzwonić.

Na zwrot lub zamianę zakupionego produktu nasi klienci mają 14 dni.

 

 

Hurtownia broni, hurtownia militarna

Jako importerzy i dystrybutorzy wielu światowych marek zaopatrujemy sklepy z bronią bez zezwoleń a także sklepy sportowe, wędkarskie i survivalowe.

 

Sklep broń.pl to także hurtownia broni bez zezwoleń, hurtownia militarna i hurtownia survivalowa. Dysponujemy platformą hurtową B2B gdzie na bieżąco śledzić można pełną ofertę hurtową, rabaty na daną markę lub kategorię. Hurtownia broni Bron.pl wysyła towar w dniu zamówienia z dostawą na następny dzień. Oferujemy wysokie marże i szybką obsługę zamówień. Wejdź na naszą platformę i zarejestruj swoją firmę: https://hurt.bron.pl/

 

Zapraszamy do zakupów, współpracy i życzymy udanych zakupów.

Zespół sklepu broń.pl

 

Dane firmy:

BRON.PL S.A.

Sklep firmowy / Magazyn wysyłkowy / Biuro / BOK / Serwis:

ul. Drogowców 33/35 42-202 Częstochowa

e-mail kontaktowy [email protected]

Konto bankowe: ING Bank Śląski S.A.
nr 33 1050 1142 1000 0090 3269 5679

 

Siedziba spółki BRON.pl SA:

Zamienie k/Warszawy, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno
Kapitał zakładowy: 100.000,00 zł NIP 7010808641, REGON 369621271, KRS: 0000986333

Grupa Action SA

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com