Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kabury do paralizatorów

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Kabury do paralizatorów

Paralizator to bardzo skuteczne narzędzie służące do samoobrony. Jest wykorzystywany przez służby mundurowe, ale może być używany również przez cywilów. Odpowiednia kabura pozwoli Ci ochronić to urządzenie i szybko zareagować w razie niebezpieczeństwa. Musisz jednak wiedzieć, czym się kierować przy jej wyborze.

Paralizatory — czy są w Polsce legalne? Czy kupno kabury do ich noszenia będzie opłacalne?

Osoby zainteresowane kaburami do paralizatorów zazwyczaj posiadają samo urządzenie. Jednak może się zdarzyć, że jesteś początkujący w temacie i zastanawiasz się, czy kupno takiego urządzenia jest w Polsce legalne. W końcu, po co Ci kabura, jeśli nie wolno Ci będzie kupić paralizatora? 

Według ustawy o broni i amunicji z 1999 r. każdy pełnoletni obywatel może nabyć bez pozwolenia paralizator o średniej wartości prądu w obwodzie nieprzekraczającej 10 mA i używać go do samoobrony. Kabura może okazać się w tym pomocna.

Kabury do paralizatorów — w jaki sposób ułatwiają używanie paralizatora?

Paralizator to skuteczna broń, którą możesz mieć zawsze przy sobie. W razie niebezpieczeństwa wystarczy, że przyłożysz go do ciała lub ubrania napastnika, naciśniesz przełącznik bezpieczeństwa, a potem wciśniesz włącznik, który powoduje porażenie prądem. Po ogłuszeniu przeciwnika możesz uciec i powiadomić służby. 

Powinieneś działać szybko, więc nie możesz szukać paralizatora w torbie i plecaku. O wiele sprawniej i łatwiej wyciągniesz go z etui. Kabury do paralizatorów mają też inne ważne funkcje.

Kabury do paralizatorów — do czego jeszcze się przydają?

Kabury do paralizatorów są tak skonstruowane, aby  jak najlepiej przylegały do ciała. Dzięki temu będziesz mieć paralizator na wyciągnięcie ręki i bez problemu sięgniesz po niego w razie niebezpieczeństwa. 

Etui chroni urządzenie przed uszkodzeniem, a pasek zapinany na zatrzask uniemożliwia jego wypadnięcie z kabury. 

W zależności od rodzaju mocowania kabury można przymocować np. do paska, ubrania, plecaka lub kamizelki taktycznej. Odpowiednie mocowanie umożliwia wygodne transportowanie paralizatora bez ryzyka jego zagubienia i zniszczenia oraz szybkie sięgnięcie po niego bez konieczności odpinania paska mocującego etui. Jest jeszcze kilka innych istotnych kwestii, decydujących o jakości kabury.

Kabury do paralizatorów — na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? 

Wybierając kaburę do paralizatora, musisz dopasować ją do modelu urządzenia. 

Kabura powinna być też trwała i wodoodporna. Takie są modele ze sztucznego nylonu, cordury lub polipropylenu albo ze sztucznej, lub naturalnej skóry. Dzięki temu urządzenie nie zepsuje się i będzie Ci służyć wiele lat.

W naszej ofercie znajdziesz kabury do paralizatorów z różnymi systemami mocowania transportowego. Często stosowany typ to metal clip, który pozwala na szybkie wpięcie i wypięcie kabury z pasa. Jest on kompatybilny ze standardem MOLLE, dzięki temu etui można przypiąć do każdej kamizelki lub plecaka, jeśli posiadają taśmy o standardzie MOLLE

Te wszystkie wymogi spełnia nasza kabura do paralizatora PHAZZER DRAGON. Jest to trwałe etui stworzone z wodoodpornej cordury, z bezpiecznym systemem mocowania.

Liczy się jakość i sprawdzone rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo

Nasze kabury do paralizatorów są trwałe, wodoodporne i dopasowane do różnych modeli paralizatorów. Posiadają bezpieczne systemy mocowania. To sprawi, że paralizator nie ulegnie uszkodzeniu i będzie na wyciągnięcie ręki w razie niebezpiecznych sytuacji.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com