Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Wiatrówki rewolwery

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Rewolwery w typie wiatrówek to jedna z wiatrówek krótkich. Jest to specyficzny rodzaj broni, która kształtem i sposobem działania przywodzi na myśl rewolwer, choć należy do wiatrówek, a więc broni opartej na działaniu pneumatycznym, korzystające z naboi śrutowych. W ramach tej kategorii znajdziesz szereg produktów, które zachwycą Cię perfekcją wykonania oraz funkcjonalnością.

Ogólna charakterystyka wiatrówek rewolwerów

Przedstawiane w ramach tej kategorii produkty to dość nietypowy rodzaj wiatrówek. Jest to broń pneumatyczna, która nie przekracza – w swej mocy – 17 dżuli. Dzięki temu jest dostępna bez zezwoleń. Jest ona doskonale wykonana, a wiele modeli dokładnie odwzorowuje prawdziwe modele broni palnej, w związku z czym są one wykorzystywane także przez amatorów i kolekcjonerów. Wiatrówka rewolwer to rodzaj wiatrówki krótkiej. Drugim rodzajem tego typu wiatrówek są wiatrówki pistolety.

Rodzaje amunicji

Wiatrówki rewolwery są bronią pneumatyczną, najczęściej zasilaną kapsułą z dwutlenkiem węgla. Między innymi dlatego możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje amunicji. Dla rewolwerów z gładką lufą będą to kulki stalowe typu BB, a dla rewolwerów z lufą gwintowaną – śrut diabolo ( grzybek, szpic, płaski, stożek).

Do czego stosować wiatrówki rewolwery?

Wiatrówki rewolwery zostały specjalnie zaprojektowane na wzór prawdziwych modeli broni. W związku z tym są doskonałym sposobem na zbudowanie imponującej kolekcji. Mogą być także wykorzystywane do treningów strzeleckich.

Różne modele rewolwerów

Wśród rewolwerów z kategorii, którą prezentujemy, możemy wymienić kilka ciekawych modeli:

  • Model wiatrówki – rewolwer Colt Single Action Army – podtyp 45 Peacemaker Blued jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli rewolwerów na świecie. Jest to wiatrówka rewolwer o delikatnym, niebieskim wykończeniu stali. Jest wykonany z metalu, a podstawowy kaliber pocisku to 4,5 mm.
  • Nietypowy Umarex Tornado to z pewnością jeden z najbardziej efektownych modeli. Jest to rewolwer w nowoczesnym stylu. Dziesięciostrzałowa broń została zainspirowana nowoczesnymi modelami broni ostrej. Kaliber pocisku w przypadku tego modelu wynosi 4,46 mm.
  • Smith & Wesson M&P – model o niezwykłym wykonaniu. Jest połączeniem klasycznego rewolweru bębenkowego z bronią ostrą. Ma ciemny, matowy kolor, który nadaje mu nowoczesności. Ten rewolwer dysponuje kalibrem pocisku 4,46 mm.
  • Wiatrówka rewolwer Crosman Vigilante – wyglądem przypomina klasyczny pistolet, jednak bębenek umiejscowiony ponad rękojeścią wskazuje na jego rewolwerową duszę. Zasilany sprężonym dwutlenkiem węgla, jest precyzyjny i szybki. Posiada gwintowaną lufę oraz pojemny magazynek. Kaliber pocisków śrutowych wynosi w tym przypadku 4,5 mm.

Akcesoria do użytku codziennego

Do każdego modelu rewolweru warto dokupić różnego rodzaju akcesoria, które poprawią jego funkcjonalność. Mowa tu między innymi o latarkach, lunetach i celownikach, które sprawią, że posługiwanie się tego rodzaju bronią będzie jeszcze bardziej realistyczne. Warto zatem przejrzeć także naszą ofertę dodatków do wiatrówek i dobrać odpowiednie do wiatrówek rewolwerów.