Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Odzież maskująca

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Odzież maskująca

Ubranie maskujące pomaga ukryć się podczas obserwacji dzikich zwierząt, polowania i ćwiczeń taktycznych. Jest też ważnym elementem wyposażenia miłośników klimatów militarnych. W naszym sklepie znajdziesz idealną odzież maskującą do różnych zastosowań.

Na czym polega maskowanie typu Ghillie?

Maskowanie Ghillie to element profesjonalnego kamuflażu. Pomaga całkowicie ukryć i zdeformować sylwetkę ludzi i przedmiotów. Użycie siatki wyposażonej w specjalne włóczki maskujące sprawia, że człowiek jest prawie niewidoczny zarówno dla innych ludzi, jak i zwierząt. Dzięki temu można zamaskować także przedmioty, takie jak strzelba, statyw i aparat fotograficzny. Za pomocą siatki i odzieży maskującej typu Ghillie można zamaskować stanowisko strzeleckie, ambonę, broń, a nawet pojazd.

Aby skutecznie ukryć się w terenie leśnym w sezonie wegetacyjnym, potrzebne będą elementy w odcieniach zieleni i brązu. W sklepie bron.pl oferujemy wysokiej jakości włóczki polskiej firmy HELIKON-TEX wykonane z włókna poliestrowego. Materiał jest odporny na wilgoć i działanie promieniowania słonecznego.

Komplet maskujący do polowań, ćwiczeń taktycznych i gry w paintball

Zestaw odzieży maskującej składający się z bluzy, spodni, kapelusza i taśmy maskującej broń pozwoli Ci poczuć się niewidzialnym. Komplet maskujący Helikon sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach. Warianty kolorystyczne umożliwiają maskowanie się w warunkach śnieżnej zimy, wśród bujnej zieleni i na terenach piaszczystych. Zastosowanie mieszanki kolorów sprawia, że stroje Helikon pomagają skutecznie wtopić się w otoczenie. Taki komplet pozwoli Ci zachować swobodę ruchów i umożliwi doskonałe maskowanie podczas polowań, obserwowania dzikich zwierząt, ćwiczeń taktycznych oraz zabaw grupowych w outdoorze. W naszym sklepie znajdziesz idealny strój maskujący, który okrywa całą sylwetkę oraz broń, dzięki czemu pozostaniesz niezauważony.

Maskowanie stanowiska – gotowa siatka maskująca

Do polowań lub obserwacji zwierząt konieczne jest dobre zamaskowanie stanowiska. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości siatki maskujące. Przydają się do ukrycia ludzi, budowli i sprzętów oraz pojazdów. Siatka maskująca MFH wykonana jest z poliestru. Jest to idealny materiał do takich zastosowań. Nie wydaje dźwięków i nie ma zapachu, co sprzyja ukrywaniu się w lesie. Ma też inne ważne zalety przydatne w takich okolicznościach: zapewnia dużą wytrzymałość, a także odporność na działanie czynników zewnętrznych. Płachta nie pleśnieje, jest odporna na mróz i nie ulega zniszczeniu pod wpływem promieniowania słonecznego. Gdy się zabrudzi, łatwo można ją wyczyścić i wysuszyć.

Odzież maskująca i siatka to podstawowe elementy kamuflażu dla wszystkich osób, które chcą wtopić się w otoczenie podczas aktywności na świeżym powietrzu – w czasie obserwowania dzikich zwierząt i polowania. W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie wyposażenie na eskapady latem i zimą.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com