Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Naboje i race do broni hukowej

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Race są niezwykle potrzebne w niecodziennych sytuacjach. Kiedyś kojarzone głównie ze statkami, a najpopularniejszy obraz daje Titanic i jego historia. Flary oraz race są więc ważne z punktu widzenia ratowania życia. Ich działanie jest jednak wykorzystywane także w innych sytuacjach, np. jako oprawa danych wydarzeń, ważnych uroczystości czy meczów, choć na trybuny ich wnoszenie – z przyczyn zachowania bezpieczeństwa – jest zabronione. Dlatego wiele służb korzysta z rac oraz flar, dzięki czemu są one zdolne pomóc w potrzebie.

Czym są race hukowe i jak się je stosuje?

Race pistoletowe to środki pirotechniczne, wystrzeliwane z pistoletów hukowych oraz rewolwerów podczas imprez okolicznościowych lub w czasie akcji ratunkowej. Są niezwykle potrzebne do alarmowania o miejscu położenia oraz do zasygnalizowania poważnych problemów, które wymagają interwencji. Race hukowe mają za zadanie informować osoby odpowiedzialne za ratowanie życia o zagrożeniu. Mają więc bardzo ważną funkcję.

Zwróć uwagę na ich jakość oraz sposób obsługi. Obsługiwanie zarówno rac, jak i flar świetlnych jest niezwykle ważne, by nie wyrządzić większej krzywdy i skutecznie zadbać o powiadomienie najważniejszych osób. Aby dobrze posługiwać się tymi środkami pirotechnicznymi, należy przejść szybkie szkolenie i zachować najwyższy poziom ostrożności. Dzięki temu wszystkie sprzęty zadziałają właściwie, a świetlne i hukowe sygnały pojawią się widoczne dla tych osób, które powinny je zobaczyć.

Kto potrzebuje flar świetlnych i rakietnic?

Generalnie są to środki pirotechniczne niedostępne dla osób postronnych. Do ich obsługi potrzebny jest mechanizm, który wystrzeli np. flarę świetlną w niebo. Jednak niektóre race są montowane samoistnie i mogą być zapalane bez dodatkowego sprzętu. Najczęściej z tego rodzaju produktów korzystają służby. Zarówno race, jak i flary znajdują się na wyposażeniu statków i innych maszyn. Dzięki temu mogą być użyte w momencie katastrofy, by wskazać położenie oraz problem.

Ważne, by zarówno flary, jak i race hukowe i race świetlne były stosowane z zachowaniem ostrożności. Osoby, które nie wiedzą, jak powinny się zachować z tego rodzaju sprzętami, muszą dokładnie przyjrzeć się instrukcji oraz postępować zgodnie z jej zapisami. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwości skutecznego wezwania pomocy, a same flary i race mogą stanowić zagrożenie jako środki pirotechniczne.

Zadbaj o jakość rac i flar

Najważniejsze, co możemy zaoferować, to wysoka jakość produktów, które mamy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystkie race oraz flary były produkowane przez renomowanych producentów. Musimy mieć gwarancję i dać gwarancję co do jakości i skuteczności. Są to bowiem produkty, które decydują o ludzkim życiu, dlatego muszą zawsze działać całkowicie sprawnie i skutecznie.

Zamieszczane na naszej stronie produkty są więc wysokiej jakości i przygotowane do użycia. Posiadamy różne rodzaje zarówno flar, jak i rac, jednak ich użycie jest uzależnione od posiadanego sprzętu oraz rodzaju działań. Co najważniejsze, jeśli wybierasz produkty u nas, otrzymujesz gwarancję, że ich jakość będzie na najwyższym poziomie.

Różne rodzaje flar i rac

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne flary oraz race. Między innymi są to:

  • Race typu GWIAZDKA ORCHIDEE – model 10 sztuk rac, które w trakcie lotu zmieniają kolory, mają kolorowy ogon i tworzą deszcz. Są pakowane w rolce i umożliwiają oddawanie strzałów z pistoletów hukowych.

  • Race RP SUPER STAR – model pięciokolorowy. Doskonała jakość barw nie pozostawia wątpliwości, gdzie znajduje się osoba strzelająca. Są doskonałe jako sygnał alarmujący, a race wznoszą się na wysokość 20 m.

  • Race hukowe Zink to fajerwerki o podwójnym efekcie pirotechnicznym - huk i błysk - wykorzystywanym jako sygnał ratunkowy, sygnał odstraszający ptaki i agresywne zwierzęta, sygnał startowy w zawodach sportowych, czy też jako element atrakcyjnego pokazu w Sylwestra.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com