Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do paralizatorów

Akcesoria do paralizatorów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Akcesoria do paralizatorów

Szukasz skutecznych sposobów na zwiększenie swojego bezpieczeństwa na co dzień? Nie czujesz się na tyle pewnie, aby korzystać z broni hukowej? Chcesz mieć pewność, że sposób Twojej samoobrony w razie nieprzewidzianych zdarzeń będzie skuteczny? Idealną opcją dla Ciebie będzie paralizator! Zapewnij sobie jego niezawodne działanie, poznaj akcesoria do paralizatorów, bądź bezpieczny każdego dnia.

Profesjonalne paralizatory są skuteczną formą samoobrony. Dzięki nim bez trudu można obezwładnić napastnika. W ofercie sklepu broń.pl dostępne są urządzenia, które nie tylko rażą prądem, ale także posiadają wbudowany miotacz gazu pieprzowego. Dedykowanym akcesorium do paralizatorów jest w tym przypadku wkład z gazem pieprzowym do paralizatorów ESP Scorpy 200, producenta Scorpy Max

Oferta akcesoriów do paralizatorów sklepu broń.pl

Główne akcesoria do paralizatorów, jakie są w ofercie sklepu broń.pl to wkłady z gazem pieprzowym. W chwili obecnej w asortymencie znajduje się jeden produkt, kompatybilny z paralizatorem marki Scorpy Max.

Dlaczego warto rozważyć zakup wkład z gazem pieprzowym do paralizatora?

W sytuacji zagrożenia nie zawsze rażenie prądem jest konieczne. Z tego powodu chcąc chronić siebie i swoich bliskich, warto rozważyć zakup takiego produktu, który będzie wyposażony w miotacz gazu pieprzowego. W ten sposób, za pomocą przycisku na obudowie paralizatora, można rozpylić chmurę gazu pieprzowego, której zasięg oscyluje w granicach dwóch metrów.

W ten sposób wyposażony, we wkład z gazem pieprzowym do paralizatorów ESP Scorpy 200, producenta Scorpy Max miotacz gazu, umożliwia obezwładnienie przeciwnika, przy czym unika się jego uszkodzeń ciała i wszelkich reakcji psychosomatycznych organizmu, które charakterystyczne są przy użyciu natężenia prądu.

Dzięki temu akcesoria do paralizatorów stwarzają możliwość wezwania pomocy lub ucieczki, bez ryzyka przekroczenia granicy obrony koniecznej.

Miotacz gazu pieprzowego — dobra alternatywa czy niepotrzebne wyposażenie paralizatora?

Miotacz gazu pieprzowego, nawet jeżeli jest on dodatkiem do paralizatora, znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, dlatego warto traktować go jako niezbędne akcesorium do paralizatorów.

Wkład z gazem pieprzowym oferowany przez sklep broń.pl charakteryzuje się wysoką jakością i skutecznością, a znany i renomowany producent gwarantuje niezawodność produktu w kryzysowej sytuacji. Bez obaw poskromi osoby odurzone używkami, wliczając w to zarówno alkohol, jak i narkotyki.

Z jakich powodów umieszczanie wkładów z gazem pieprzowym do paralizatorów jest korzystne?

Gaz pieprzowy, podobnie jak inne akcesoria do paralizatorów, gotowe są do użycia po ich umieszczeniu w urządzeniu. Celem stosowania wkładów z gazem obezwładniającym jest wywołanie silnych, nieprzyjemnych dolegliwości bólowych oraz pieczenia w okolicy twarzy danej osoby, stwarzając przy tym warunki do samoobrony.

Oferowane produkty z kategorii akcesoria do paralizatorów ze sklepu broń.pl będą skuteczne zarówno latem, jak i zimom podczas mrozów. We wkładach producenta Scorpy Max stosuje się ciecz, jaką jest roztwór olejożywicy, charakteryzującą się niepalnością i dużym zasięgiem.

Akcesoria do paralizatorów stworzone z myślą o bezpieczeństwie

Produkty dostępne w ramach akcesoriów do paralizatorów, ze względu na wysoką jakość zastosowanych materiałów, zapewniają skuteczność działania, co wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa użytkownika. Duży zasięg, działanie w różnych warunkach atmosferycznych, a także wywołanie pewnych objawów bólowych gwarantuje wybór produktów dostępnych w ofercie akcesoriów do paralizatorów sklepu broń.pl.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com