Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Proce i akcesoria

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat. Tymczasem okazuje się, że nie jest to typowa zabawka wykonana z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. W ofercie sklepu broń.pl znajdzie się profesjonalne proce różnego typu - klasyczne czy z podpórkami stabilizującymi i niezależną regulacją ramion, ergonomicznymi, wykonanymi najczęściej z przeźroczystego polimeru rękojeściami, stanowiącymi pojemnik na kulki. Nie zabrakło także przydatnych akcesoriów – zamiennych gum najczęściej lateksowych i wzmacnianych czy kulek wykonanych ze stali lub ceramiki.

Ta kategoria to jedna z najchętniej odwiedzanych zakładek na naszej stronie internetowej, bo choć proca kojarzy się z podwórkową zabawą chłopców sprzed lat, to okazuje się, że nie jest typową zabawką wykonaną z rozdwojonego patyka i sznurka lub gumki, ale sprzęt, który wykorzystywany był niegdyś w czasie walk jako broń miotająca. Dlatego w ramach rozwijania tej gałęzi militariów przygotowaliśmy tę kategorię.

Czym jest profesjonalna proca miotająca?

To jedna z najstarszych broni, która dziś nie jest już tylko prosty urządzeniem z dwóch patyków. Znana i wykonywana była niemalże w każdym regionie świata. Tradycyjna proca wykonana była z rękojeści, na której osadzony był naciąg. Historycznie powstawała ze skóry i różnych tkanin, a także patyków lub sznura. Z czasem zaczęła się zmiana w konstrukcji <strong>proc sportowych</strong> i dziś to urządzenia dające wiele frajdy ze strzelania i doskonale nadające się jako trening celności, ponieważ jest to akcesorium, które wymaga większej wprawy i umiejętności osoby strzelającej. Co ciekawe zasięg sportowych kul do procy może sięgać nawet ponad sto metrów, a niektóre modele mają osiągi do 200 metrów.

Jakie są proce sportowe dostępne w naszym sklepie?

Mamy szeroki asortyment nie tylko samych <strong>proc miotających</strong>, jak i akcesoriów naprawczych i dodatkowych. Możesz wybrać jeden z modeli, co sprawia, że masz komfort dopasowania procy do swojej dłoni. Wybierz także spośród wielu celów, które przygotowaliśmy dla Ciebie, byś miał jak przeprowadzać profesjonalny trening. Pamiętaj, że zawsze korzystamy z najlepszych dostawców, ale ich renoma nie jest dla nas wystarczająca, dlatego zawsze sprawdzamy oferowane przez nas przedmioty, by mieć pewność, że to, co proponujemy, jest najwyższej jakości.

Nasze proce są wykonane z dobrych, lekkich, często polimerowych materiałów, co sprawia, że nie są trudne w obsłudze. Dają Ci komfort strzelania i lepsze, pewniejsze celowanie. Wybierając takie produkty, masz pewność, że wszystko zależy od Ciebie i nie walczysz z urządzeniem miotającym. Do tego zadbaliśmy, by wszystkie akcesoria były dopasowane jakością do samych proc, dzięki czemu możesz bez problemu wybierać między kulami czy zapasowymi sprężynami.

Szeroki asortyment i wyjątkowe wykonanie proc miotających

W ofercie naszego sklepu internetowego Broń.pl znajdziesz profesjonalne proce różnego typu: klasyczne czy z podpórkami stabilizującymi i niezależną regulacją ramion, ergonomicznymi, wykonanymi najczęściej z przeźroczystego polimeru rękojeściami stanowiącymi pojemnik na kulki. Tak szeroki wybór sprawia, że nie jesteś zmuszony do zakupu niskiej jakości proc, ale możesz wybrać model, który zdecydowanie pozwoli Ci na lepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. W ramach tej kategorii nie zabrakło także przydatnych <strong>akcesoriów do procy</strong>, między innymi zamiennych gum najczęściej lateksowych i wzmacnianych czy kulek wykonanych ze stali lub ceramiki. To wszystko znajdziesz w tej kategorii.

Znajdź najchętniej wybierane proce i akcesoria do proc

Już teraz przejrzyj cały asortyment, który jest poniżej, i sprawdź, które modele są najchętniej wybierane przez naszych klientów:

  • Proca Barnett Cobra 008-002 ma daleki zasięg i całkiem niezłą celność. Posiada celownik i podporę na przedramię, więc jest wygodnym modelem do strzelania sportowego i rekreacyjnego.

  • Kulki do procy 7 mm. Są małe, srebrne i dobrze wykonane, czyli odlane w taki sposób, by nie rozkruszać się przy każdym uderzeniu. Są też dobrze wyważone, więc gwarantują celność i powtarzalność strzałów.

  • Barnett Strike 9 to zupełnie inny, tańszy model procy. Idealna dla początkujących, bo wyprofilowana, ergonomiczna i wygodna. Do tego wzmocniona guma jest odporna na rozciąganie, co często robią początkujący.

Wybierz model, który w Twoich rękach sprawdzi się jak nigdzie indziej!

Szukasz procy dla siebie? Wybierz to narzędzie miotające spośród wielu modeli, które przygotowaliśmy poniżej. Sprawdź cały asortyment i ciesz się różnymi możliwościami i nowoczesnymi modelami proc sportowych. Zapraszamy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com