Zoraki

Zoraki
 

Zoraki - broń alarmowa oraz pistolety pneumatyczne w systemie PCA

ZORAKI to turecki producent broni alarmowej oraz pneumatycznej, realizujący nowatorskie projekty.

Firma produkuje między innymi produkty dostępne w Polsce bez zezwolenia, wysokiej jakości broń alarmową do wystrzeliwania rac sylwestrowych, pneumatyczne wiatrówki PCA oraz przeznaczone do nich praktyczne akcesoria.

W ofercie naszego sklepu internetowego broń.pl znajdują się wiatrówki oraz broń alarmowa marki ZORAKI. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Broń hukowa może mieć wiele zastosowań. Często jest wykorzystywana do obrony, ale jednocześnie może być także pomocna przy zabawie sylwestrowej i w innych sytuacjach. Warto szukać wielofunkcyjnych rozwiązań i wybrać najlepsze modele dostępne na rynku.

ZORAKI - Marka, która mówi sama za siebie. Poznaj Zoraki

Zoraki to marka produkowana przez renomowanego tureckiego producenta, który zawsze – we wszystkich swoich produktach – dba o jakość i detale, którymi nadaje charakter swoim wytworom. Pistolety oraz rewolwery Zoraki i cała broń pneumatyczna, którą tu zgromadziliśmy, to najwyższa klasa tego typu narzędzi strzeleckich. Sami zawsze kontrolujemy to, co oferujemy, więc i w tej sytuacji jesteśmy pewni, że do Twoich rąk trafi najlepszy możliwy towar i zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Czego spodziewać się po asortymencie z kategorii rewolwerów Zoraki?

W całej gamie produktów, które widzisz poniżej, zgromadziliśmy szereg różnych broni hukowych i nie tylko. Są to pistolety Zoraki, które służą do alarmowania i obrony przed zagrożeniem oraz narzędzia strzeleckie opracowane na zasadzie pneumatycznej. To, co wyróżnia każdy z modeli, to precyzja wykonania oraz jakość, z jaką do każdego z detali podeszli producenci. Niezależnie od ostatecznego przeznaczenia pistolety i rewolwery z tej serii to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących posiadać broń obronną i funkcjonalną.

Pistolety Zoraki – jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

W ramach tej kategorii oferujemy różne narzędzia strzeleckie, co sprawia, że możemy je podzielić na kilka mniejszych podkategorii. Są to między innymi:

  • Rewolwery hukowe alarmowe: w tej podkategorii znajdziesz na przykład rewolwer K-6L z lufą 4,5”.

  • Wiatrówki pneumatyczne: tutaj pistolety na gumowe kule, np. HP-01-2 Ultra PCA.

  • Akcesoria do broni: wśród tych produktów zobaczysz na przykład nasadkę do rac czy okładziny z ABS.

  • Amunicja: adaptery do nabojów, kule gumowe i inne.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami dostępnymi w naszym sklepie oraz do sprawdzenia, czy wśród innych zakładek strony głównej nie znajduje się coś, czego szukasz. Wybierz coś dla siebie i czuj się bezpieczniej z bronią w ręku!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

22 produkt(ów)