Koszyk 0
0,00 zł

Etui inne

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Etui inne

Pokrowce na identyfikator mogą kojarzyć się tylko z pracą. Jednak jeśli jesteś miłośnikiem strzelectwa, takie etui może przydać Ci się także w czasie realizowania swojej pasji. Każdy potrzebny Ci dokument będzie w nim dobrze chroniony, a ty będziesz mógł go z dumą zaprezentować, chwaląc się swoją pasją.  

Pokrowce na identyfikator — czy mogą przydać się pasjonatom broni?

Pokrowce na identyfikator są przydatne w biurach i w innych zakładach pracy. Możesz w nim trzymać identyfikator personalny i inne ważne dokumenty oraz drobiazgi. 

Także po pracy możesz wykorzystać etui na identyfikator. Jeśli jesteś pasjonatem strzelectwa, będziesz mógł w nim trzymać kartę patentu strzeleckiego. 

Aby Twoje dokumenty były bezpieczne, musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę, przy wyborze pokrowca na identyfikator. 

Czym wyróżniają się nasze modele pokrowców na identyfikator? 

Przy zakupie pokrowca na identyfikator warto mieć na uwadze, czy etui jest trwałe, odporne na wilgoć i czy będzie wygodne do noszenia. Te wszystkie wymagania spełniają oferowane przez nas etui.

Nasze pokrowce są wykonane z trwałej oraz odpornej na wilgoć i uszkodzenia tkaniny nylonowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystkie ważne dokumenty i inne karty w nim umieszczone nie ulegną zamoczeniu, przetarciu i szybkiemu zniszczeniu. 

Przednie panele oferowanych przez nas etui zostały wyposażone w przezroczyste okienka. Nie będziesz więc musiał wyciągać karty z pokrowca, aby okazać ją innym osobom. 

Nasze etui są też wyposażone w taśmę velcro, która pozwala na zamontowanie go do ubrań lub akcesoriów wyposażonych w taśmy o tym standardzie. Możesz go też nosić na szyi lub przymocować na rzep.

Wszystkie modele zapewniają skuteczną ochronę umieszczanych w nich kart i dokumentów. Wśród nich znajdziesz:

Niezależnie od modelu pokrowiec przyda Ci się, jeśli często wychodzisz gdzieś z niezbędnymi Ci kartami i dokumentami.

Pokrowce na identyfikator — skuteczna ochrona Twoich kart i dokumentów

Nasze pokrowce na identyfikator ochronią Twoje karty i dokumenty przed uszkodzeniami oraz wilgocią i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Stanowią też wygodny sposób ich noszenia i okazywania.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com