Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do alkomatów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Akcesoria do alkomatów

W sytuacji, gdy z alkomatu musi skorzystać kilkoro ludzi, konieczne jest zastosowanie niezbędnych akcesoriów, takich jak ustniki. Zapewniają one dokładany, szybki, a przede wszystkim higieniczny pomiar dla wielu osób, dlatego warto się w nie zaopatrzyć.

Akcesoria do alkomatów – korzyści z używania

Alkomaty to urządzenia, które kupowane są z myślą o niezawodnym i długim działaniu. Cechy te zależą od producenta, ale i od użytkownika. Poza regularną kalibracją i odpowiednim przechowywaniem należy skupić się na dodatkowym wyposażeniu. Akcesoria do alkomatów zapewniają gadżetom dłuższą żywotność, lepsze działanie, a także najwyższy poziom higieny.

Akcesoria do alkomatów, które ułatwiają korzystanie z urządzenia więcej niż jednej osobie to jednorazowe ustniki. Przed ich zakupem warto sprawdzić, czy posiadają one atest PZH, by mieć pewność, że zaraz po rozpakowaniu nadają się do użycia. Ponadto konieczne jest dostosowanie akcesorium do danego egzemplarza alkomatu, w innym wypadku pomiar będzie niemożliwy lub niezgodny z rzeczywistością.

Ustniki do alkomatów – przykładowe dostępne rodzaje

Urządzenia do pomiaru trzeźwości wymagają użycia dedykowanego ustnika, tylko wtedy przeprowadzenie badania będzie możliwe. Na przykład specjalnie wyprofilowany, jednorazowy ustnik do alkomatu FITALCO Grafit to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, ale i na zakrapiane wieczory kawalerskie. Z takim wymiennym akcesorium badanie trzeźwości może przeprowadzić kilkoro ludzi po sobie bez obaw o zarazki, bakterie i wirusy.

Z kolei inny dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego dodatek to ustnik FIT ALCO-NEON F1. Przeznaczony jest do niezwykle dokładanego testera elektrochemicznego, który już po 15 sekundach pokazuje wynik pomiaru na ekranie. Ten model wraz z higienicznymi ustnikami umożliwiają przebadanie wielu osób w krótkim czasie. Dlatego to świetna opcja dla dużych i średnich firm, a także różnych instytucji, ponieważ to oszczędność czasu oraz dbałość o zdrowie pracowników, przełożonych i gości.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com