Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Śruty do wiatrówek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 158

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 158

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Śrut – ołowiana lub stalowa amunicja do wiatrówek. Śrut ołowiany dostępny jest w kalibrach: 4,5 mm, 5,5 mm oraz 6,35 mm. Stosuje się go zwykle w modelach broni z lufą gwintowaną. Śrut ten (mowa o typie diabolo) może mieć różne kształty – płaski, zaokrąglony albo szpiczasty. Śrut stalowy natomiast, czyli kulki BB o kalibrze 4,46 mm, wykorzystywane są przede wszystkim do strzelania pistoletami z gładką lufą, napędzanymi dwutlenkiem węgla. Poza dwoma głównymi typami śrutów (ołowiane i stalowe) spotyka się jeszcze inne ich rodzaje i „konstrukcje mieszane” opracowywane z myślą osiągnięcia specjalnego celu, jak na przykład śrut diabolo ze stalową głowicą w plastikowym płaszczu, który ma – w porównaniu ze śrutem standardowym - o wiele większą prędkość początkową.

Wiatrówki to bardzo popularne hobby, którym zajmuje się wiele osób. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, jakie masz zainteresowania czy zawód – możesz cieszyć się strzelaniem z broni bez pozwolenia. Aby jednak dobrze to robić, musisz wybrać odpowiednią amunicję. Dlatego warto zwrócić uwagę na przygotowane tu przez nas śruty i amunicję do karabinów i pistoletów pneumatycznych.

Jakiej amunicji używa się do wiatrówek?

Wiatrówka to broń pneumatyczna, w której najważniejszy jest wyrzut pocisku przez sprężone powietrze lub – częściej i bardziej niezawodnie – przez kapsuły dwutlenku węgla. Aby skutecznie strzelać wiatrówkami, należy mieć jednak odpowiednie pociski. To śrut, czyli metalowe kule wykonane najczęściej ze stopu ołowiu, ale także ze stopu cynku czy z tworzyw sztucznych. Można także znaleźć <strong>amunicję do wiatrówki</strong> pirotechniczną, nazywaną wybuchową. Najbardziej powszechne i najbardziej efektowne są jednak naboje metalowe i w większości takie oferujemy w tej kategorii w naszym sklepie internetowym.

Jakie śruty wiatrówkowe i inne rodzaje amunicji dostępne są w tej kategorii?

Na stronie znajdziesz tylko dobrej jakości produkty. Nigdy nie współpracujemy z nieznanymi i słabo ocenionymi firmami. Zawsze jednak dodatkowo sami sprawdzamy jakość tego, co oferujemy, bo chcemy byś na Bron.pl mógł znaleźć tylko całkowicie godne polecenia produkty. W tym przypadku jest tak samo, bo postawiliśmy na najlepsze firmy zajmujące się produkcją <strong>śrutu do wiatrówki</strong>. Dlatego w ramach tej kategorii znajdziesz tylko najlepszą amunicję, która nie tylko nie zepsuje Ci broni, ale także ułatwi jej czyszczenie oraz celność w strzelaniu.

Co ważne, nasze produkty są nowe, wyprodukowane z myślą o konkretnym modelu i kalibrze broni. Mamy tu śrut w kalibrze 4,5 mm, 5,5 mm czy 6,35 mm. To najczęstsze kalibry występujące w broni tego rodzaju. Do tego oferujemy wielopaki w doskonałych cenach, a przy tym płacisz niewiele, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Warto podkreślić, że stosujemy śrut o różnym wyglądzie, by lepiej dopasować go do odpowiedniej lufy. Wszystko po to, by nasi klienci mieli jak największy wybór i jak największe możliwości decydowania o tym, czego akurat teraz potrzebują.

Jak wyglądają dobrej jakości śruty do wiatrówek?

W naszym sklepie generalnie oferujemy głównie śrut ołowiany lub stalowy. Ołowiany jest stosowany zwykle w modelach broni z lufą gwintowaną. Typ diabolo, jeden z tych, które znajdziesz poniżej, może być płaski, zaokrąglony lub spiczasty – wszystko po to, by lepiej układał się w lufie i szybciej wystrzeliwał w odpowiednim kierunku. Kulki stalowe BB średnicy 4,46mm zwykle stosuje się w pistoletach z gładką lufą, które napędzane są kapsułami z dwutlenkiem węgla. Warto poszukać także informacji o innych rodzajach <strong>śrutów wiatrówkowych</strong>, między innymi o konstrukcjach mieszanych. Wszystko to poniżej, na naszej wirtualnej półce.

Które modele śrutu do wiatrówki warto zobaczyć?

Nasz asortyment jest bardzo szeroki, dlatego tutaj przygotowaliśmy krótki opis kilku amunicji, które cieszą się szczególną popularnością wśród naszych klientów. To między innymi:

  • Śrut 4,5 mm płaski do Browninga firmy Browning Airguns – typ diabolo z płaskim czubkiem jest produkowany przede wszystkim z myślą o strzelectwie tarczowym na średnim i krótkim dystansie. Pozostawia przestrzeliny w kształcie koła.

  • Stalowe kulki BB 4,46 mm firmy H&K – nowy na rynku śrut w kolorze wyróżniającym się spośród innych – czarnym. Gwarancja jakości i precyzji.

  • Śrut 4,5 mm pointed-szpic od firmy Beeman – Model 1239 renomowanej firmy to precyzja wykonania i doskonałe materiały. Spiczasty.

Już teraz sprawdź najlepszą amunicję do wiatrówki w tej kategorii!

Zajrzyj niżej i wybierz śrut i amunicję do broni pneumatycznej dla siebie. Zdecyduj się na najlepsze rozwiązanie i dopasuj amunicję do posiadanego przez siebie modelu wiatrówki. A jeśli nie znalazłeś tu nic, co zainteresowałoby Cię, sprawdź także inne kategorie w naszym sklepie internetowym. Zacznij od skrolowania niżej!

Dla ułatwienia wyboru i zawężenia oferty, w lewym menu możesz zawęzić wyszukiwania do rodzaju lub kalibru śrutu jaki dokładnie potrzebujesz. Znacznie ułatwi i przyśpieszy to proces wyboru i zakupu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com