Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kapiszony, kapiszonowniki, skałki

Kapiszony, kapiszonowniki, skałki
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Jednym z nieodłącznych elementów broni czarnoprochowej są kapiszony oraz skałki czy kapiszowniki. To produkty, bez których często trudno wyobrazić sobie dobrze działającą replikę broni z XIX wieku czy z czasów wcześniejszych. Co ważne, w naszej kategorii, którą widzisz poniżej, możesz znaleźć tylko dobrej jakości produkty, ale także w niskich, przystępnych dla każdego cenach. Sprawdź, co jeszcze kryje ta podkategoria.

Kwestie prawne odnośnie do broni czarnoprochowej

Ta podkategoria jest częścią kategorii akcesoriów do broni czarnoprochowej. Jest to broń, którą można mieć w Polsce bez pozwoleń, choć nie można jej używać do polowań. To broń z prochem dymnym, która nie wymaga certyfikatów, tak samo jest zresztą z akcesoriami, między innymi kapiszonami do broni czarnoprochowej. Dlatego korzystanie z poniższej podkategorii jest całkowicie legalne w Polsce. Warto o tym pamiętać, robiąc zakupy w naszym sklepie, do czego serdecznie zachęcamy.

Produkty, które znajdziesz w ramach tej podkategorii z kapiszonami, kapiszownikami i skałkami

Już sama nazwa wskazuje, że w tej kategorii można znaleźć przede wszystkim kapiszony, kapiszowniki do broni czarnoprochowej oraz skałki. Kapiszony to produkty wymagane do wystrzału, jednak w jego wyniku powstaje tylko huk oraz dym. Nie ma kuli wylotowej. Kapiszowniki to oczywiście przedmioty potrzebne do przechowywania kapiszonów, które są gustownie wykonywane i często ozdabiane w odpowiedni sposób.

Z kolei w przypadku skałek to drobne przedmioty potrzebne do wywołania iskry, która pozwoliłaby na zapłon we wnętrzu broni. Właśnie takie produkty można znaleźć w ramach tej kategorii w naszym sklepie. Są to więc różnego rodzaju akcesoria związane ze sposobem wystrzału oraz konkretnym sposobem działania broni czarnoprochowej.

Kto może znaleźć coś dla siebie w ramach podkategorii kapiszowników, kapiszonów i skałek do broni czarnoprochowej?

Oczywiście nasz asortyment kierujemy przede wszystkim do osób, które potrzebują akcesoriów swoich replik broni z XIX wieku, które działają na kapiszony lub na proch. Warto powiedzieć, że tego rodzaju dodatki jak skałki do broni czarnoprochowej czy kapiszony i kapiszowniki będą potrzebne na zlotach, podczas rekonstrukcji i w wielu innych sytuacjach, gdy będziesz chciał pokazać moc swojej broni.

Zatem produkty oferowane w tej kategorii to gratka dla tych, którzy zajmują się profesjonalnym kolekcjonowaniem różnych rodzajów broni czarnoprochowej, jak i dla tych, którzy nie zajmują się tym na co dzień, a którzy chcą mieć u siebie jeden lub dwa modele ulubionej broni.

Jakie produkty możesz wybrać w naszym sklepie?

Cały czas dbamy o to, by zapewniać naszym klientom najlepsze rozwiązania z możliwych, więc szukamy takich produktów, które będą niezawodne. Sprawdzamy wszystkich dostawców i współpracujemy tylko z renomowanymi firmami, by mieć pewność, że w przypadku tych produktów, które znajdziesz poniżej, dajemy najlepsze możliwości.

Oczywiście staramy się oferować jak najszerszą gamę produktów, co sprawia, że chcemy poszerzać nasz asortyment. Jeśli więc dziś jeszcze nie ma produktu, którego oczekujesz, nie oznacza to, że za chwilę się on nie pojawi. Pamiętaj, że w naszym sklepie masz gwarancję jakości, którą sami sprawdzamy, a do tego cały czas pokazujemy, że można zadbać o stosunek jakości do ceny.

Poznaj produkty z podkategorii kapiszowników do broni czarnoprochowej, skałek i kapiszonów

W ramach poniższej podkategorii przygotowaliśmy wiele produktów godnych Twojej uwagi. Między innymi są to:

  • Kamień skałkowy różne rozmiary dopasowane do różnych typów broni;

  • Uniwersalny kapiszownik Gold Capper Remington wykonany z drewna do wielu rodzajów kapiszonów;

  • Kapiszony Remington 10, czyli jedne z najbardziej kultowych;

  • Ładownicę spiralną do kapiszonów firmy Pedersoli, która mieści 57 sztuk.

A także wiele innych produktów, z których możesz skorzystać poniżej.

Już teraz przejrzyj cały asortyment

Przewiń niżej i wybieraj spośród wielu produktów z tej kategorii i ciesz się idealnym stosunkiem jakości do ceny. Wybieraj to, czego potrzebujesz, i przekonaj się, że Twoje repliki broni czarni prochowej mogą dać Ci jeszcze więcej frajdy. Pamiętaj, że z nami wybierasz tylko najlepsze rozwiązania.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com