Koszyk 0
0,00 zł

Alkomaty

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Alkomaty

Odpowiednia koncentracja wpływa na bezpieczeństwo na drodze i w pracy. Łatwo ją szybko stracić, gdy w organizmie pojawiają się procenty. Aby unikać zdziwienia przy badaniu alkomatem przez pracodawcę lub służby, warto wyposażyć się w alkomat i niezbędne akcesoria, by ocenić swój stan jeszcze w domu.

Alkomaty i akcesoria do alkomatów – dlaczego warto je nabyć?

Trzeba pamiętać, że zarówno jazda samochodem, jak i wykonywanie obowiązków zawodowych w stanie nietrzeźwości jest nielegalne i karalne. Poza tym nawet najmniejsza ilość alkoholu we krwi może negatywnie wpływać na samopoczucie, obniżać zdolności poznawcze, a także spowalniać reakcje. Dla całkowitej pewności, że w wydmuchanym powietrzu wynik próby wyniesie 0,00 promila, wskazane jest badanie specjalistycznym urządzeniem.

Alkomaty i akcesoria do alkomatów do domowego użytku zapewniają duży komfort i spokój. Rankiem po wieczornej uroczystości nie ma potrzeby szukania najbliższego komisariatu, wystarczy wyjąć urządzenie i wykonać szybki pomiar. Wynik pojawia się na ekranie błyskawicznie, a więc użytkownik już po kilku sekundach ma pewność, jeśli jest on negatywny, że może z pełnym komfortem psychicznym ruszyć w trasę samochodem lub pojechać do pracy rowerem.

Bogaty asortyment niezawodnych alkomatów i akcesoriów

Niezależnie od tego, czy ktoś wykonuje badanie trzeźwości codziennie po kilka razy w tygodniu w miejscu pracy, czy też okazjonalnie w domu, dokładany wynik pomiaru jest tak samo ważny. Dlatego alkomaty to testery, w których kluczową funkcję pełnią czujniki. To właśnie one pozwalają na przeprowadzanie doświadczeń z najwyższą precyzją.

Szybki i dokładny rezultat zapewni jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń w naszej ofercie, czyli alkomat elektrochemiczny FITalco Neon F1. Wyposażono go w precyzyjny sensor elektrochemiczny, dzięki czemu po zakończonym badaniu można stwierdzić, że uzyskany pomiar ma pokrycie w rzeczywistości. Kompletny zestaw zawiera również praktyczne etui do bezpiecznego przechowywania, 5 jednorazowych ustników, jak też latarkę samochodową, która umożliwia przeprowadzenie testu po rozładowaniu baterii.

Miarodajny wynik zagwarantuje również inny niezawodny alkomat AlcoSafe F8 Black (CCBCSABACSCAF40). Jego rdzeń stanowi platynowy czujnik elektrochemiczny, który zapewnia pomiar zgodny z rzeczywistością. Zaleta tego wariantu to możliwość automatycznego przeliczania jednostek, dlatego też znakomicie sprawdzi się w podróży po wielu krajach. Ponadto producent oferuje kalibracje urządzenia bez limitu w ciągu 12 miesięcy od zakupu i co najważniejsze alkomat objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

Do najlepszego i dłuższego działania gadżetu do testowania trzeźwości warto już przy jego zakupie zaopatrzyć się w potrzebne gadżety. To nie tylko doskonały sposób na przedłużenie ich żywotności, lecz także szansa na uniknięcie sytuacji, w której niemożliwe będzie dokonanie pomiaru w awaryjnej sytuacji. W ofercie naszego sklepu znaleźć można między innymi ustniki do alkomatu z atestem PZH. Dzięki nim z urządzenia może korzystać wiele osób przy zachowaniu maksymalnej higieny.

Najlepsze alkomaty dla kierowców, czyli jakie?

Alkomaty i akcesoria do alkomatów to produkty, na których nie wolno oszczędzać. Od ich prawidłowego działania zależy zdrowie kierowców i pasażerów oraz uczestników ruchu drogowego. To świetne rozwiązanie zarówno dla pracodawców, którzy okresowo chcą sprawdzać trzeźwość pracowników, jak i pracowników, dla których priorytetem jest pojawianie się w miejscu pracy bez alkoholu we krwi.

Testery trzeźwości powinny charakteryzować się wysoką skalą pomiarową, bardzo dużą dokładnością próby, a także być idealnie skalibrowane. Tylko wtedy można mieć pewność, że ostateczna ocena urządzenia jest zgodna z prawdą. To szczególnie ważne, ponieważ na podstawie badania użytkownicy decydują, czy wsiąść za kierownicę albo, czy pójść do pracy bez obaw. Regularnie kalibrowany i odpowiednio przechowywany sprzęt posłuży przez długie lata, a wyniki zawsze będą prawdziwe.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com