Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Oświetlenie turystyczne, lampy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Oświetlenie turystyczne, lampy

Dobre i niezawodne oświetlenie turystyczne to absolutna podstawa, aby zachować maksimum wygody i bezpieczeństwa po zmroku. Wbrew pozorom, przydaje się ono nie tylko wtedy, gdy zamierzasz wędrować nocą. Lampy turystyczne doskonale sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach podczas biwaku.

Kiedy przydają się lampy turystyczne?

Oświetlenie turystyczne: lampy, lampiony i latarki przydają się podczas biwakowania w plenerze. Przygotowywanie i spożywanie posiłku, wieczorne pogawędki pod namiotem i przejście do samochodu lub do toalety – wszystkie te czynności wykonasz bez trudu nawet podczas bezksiężycowej nocy, gdy będziesz miał przy sobie dobre źródło światła. Taka lampa turystyczna oświetli obozowisko i wiatę kempingową.

Oświetlenie turystyczne – lampy i latarki kempingowe

Lampion turystyczny można postawić na równym podłożu, np. na ławce, na stole lub bezpośrednio na ziemi. Znajdujący się w górnej części obudowy praktyczny uchwyt umożliwia także łatwe przenoszenie latarki w dłoni np. podczas wędrówki do łazienki lub w drodze do namiotu. Można postawić ją lub powiesić w taki sposób, aby uzyskać efekt górnego oświetlenia. Dobre lampy turystyczne mają zwykle kilka trybów, które umożliwiają dopasowanie intensywności światła do potrzeb i okoliczności. Taka regulacja daje też szansę na oszczędzanie baterii, gdy jest to konieczne.

Zasilanie lamp turystycznych

Zwróć uwagę na rodzaj zasilania. Latarki dostępne w naszym asortymencie zasilane są bateriami jednorazowymi lub akumulatorami. Możliwość ładowania akumulatora za pomocą portu micro USB wiąże się z koniecznością posiadania źródła prądu na kempingu. W tym celu można skorzystać z powerbank’u. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości, warto postawić na zasilanie bateriami. Warto zwrócić uwagę na żywotność źródła światła oraz maksymalną liczbę cykli ładowań – to istotna informacja, która podpowie Ci, jak długo będziesz mógł użytkować swoją latarkę.

Z kwestią zasilania wiąże się też rodzaj materiału użytego do produkcji obudowy. Latarka musi być solidna, szczelna i odporna na uderzenia. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne powinno stanowić wystarczającą ochronę podczas transportu i użytkowania oraz zapewniać możliwość korzystania z latarki w wysokich i niskich temperaturach. W przypadku diodowej latarki kempingowej Fenix CL30R akumulatory są dobrze izolowane od otoczenia, dlatego można jej używać nawet przy minusowej temperaturze.

Wodoodporność lamp na biwak

W kategorii oświetlenie turystyczne – lampy znajdziesz produkty firm, które mogą pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku akcesoriów outdoorowych. Dlatego warto wiedzieć, jakie cechy muszą mieć niezawodne lampy biwakowe. Niezwykle istotnym parametrem jest wodoszczelność. Modele z naszej oferty mają wysoką klasę wodoszczelności. Przykładowo, klasa IP66 w latarce kempingowej Fenix CL26R oznacza, że obudowa latarki jest odporna na pył, zachlapanie, a nawet zanurzenie w wodzie. Dlatego bez obaw możesz z niej korzystać podczas deszczu, w warunkach występowania rosy oraz w pobliżu strumieni.

Lampy turystyczne to wygodne źródło światła na biwaku, podczas postoju samochodu i w wielu innych okolicznościach. W naszym asortymencie znajdziesz niezawodne oświetlenie, które przyda się podczas nocowania w outdoorze.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com