Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuki proce dmuchawki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 105

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 105

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

W kategorii łuków, procy i dmuchawek znajdziesz wszystkie akcesoria do wykorzystania przy uprawianiu łucznictwa. Jest to sport wymagający nie tylko koncentracji i precyzji, ale także doskonałego sprzętu, który umożliwi trenowanie na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Zajrzyj do produktów z tej kategorii, jeśli chcesz zająć się łucznictwem profesjonalnie lub gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem.

Jak zacząć przygodę z łukami?

Jeśli jesteś początkującym łucznikiem, warto, byś zdał sobie sprawę z tego, czego potrzebujesz i odwiedził kategorię łuków, proc i dmuchawek w naszym sklepie. Oferujemy niezbędne akcesoria, dzięki którym zaczniesz swoją przygodę z tym sportem. W ofercie posiadamy szereg rozwiązań dla łuczników profesjonalnych i dla amatorów. Znajdziesz tu między innymi różne rodzaje sprzętu łuczniczego, strzały czy tarcze.

Co jest potrzebne do uprawiania łucznictwa?

Do uprawiania łucznictwa potrzebujesz sporej przestrzeni, trochę akcesoriów i łuku. Oferujemy Ci zarówno łuki klasyczne, jak i te bloczkowe, o zróżnicowanej sile naciągu. Wszystko w zależności od Twojego wzrostu oraz możliwości siłowych. Dodatkowo polecamy tarcze łucznicze ze słomy i pianki, akcesoria do łuków oraz strzały w wielu wariantach grotów i lotek. Dodatkowo, jeśli chcesz potrenować i zmierzyć się z czymś nieco innym, zapraszamy do przejrzenia podkategorii dmuchawek i profesjonalnych proc.

Różne rodzaje akcesoriów łuczniczych

Obok łuków oraz innych akcesoriów, znajdziesz także proce i dmuchawki. Przedstawiamy kilka produktów, które mogą Ci się spodobać:

  • Profesjonalna tarcza łucznicza 80 x 80 cm, która zwykle stosowana jest na zawodach łuczniczych. Potrzebujesz do niej także podstawy i stojaka.
  • Łuk Assasin Exterminator Camo 15-50 LB, który zapewni Ci właściwe wejście w świat łuków. Jest to łuk bloczkowy, łatwo dopasowywalny do Twojego wzrostu i siły.
  • Proca Barnett Pro Diablo 2, czyli jedna z najlepszych na rynku proc sportowych. Jest to proca profesjonalna, z wygodną, gumową rękojeścią i wytrzymałej konstrukcji.
  • Wytrzymała strzała z włókna szklanego 28”, jedna z bardziej odpornych na uszkodzenie strzał, której materiał jest wykorzystywany na zawodach profesjonalnych.
  • 5-Pin Truglo Optical Sight – model celownika do łuku, który charakteryzuje się wysoką wydajnością. Jest pięciopinowy, światłowodowy.

Zajrzyj do kategorii łuków, proc i dmuchawek, by wybrać swój model i rozpocząć, bądź kontynuować przygodę z tym niezwykłym sportem.