Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Obrona

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 293

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 293

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

OBRONA - Poczuj się bezpiecznie

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór broni do obrony osobistej, jak gazy pieprzowe, broń alarmowa, broń na kule gumowe, paralizatory czy długopisy taktyczne. Są to praktyczne narzędzia, które umożliwiają skuteczne odparcie ataku agresywnego napastnika. Produkty te mogą być wykorzystywane również jako środki do samoobrony dla kobiet. Dodatkowo posiadamy niezbędne akcesoria do artykułów obronnych — magazynki, amunicję, a także baterie.

Skuteczna broń bez zezwolenia do samoobrony rozpylająca gaz łzawiący

Jedną z najpopularniejszych broni bez zezwolenia do samoobrony jest gaz pieprzowy. To legalny i skuteczny środek, wykorzystywany również przez służby mundurowe. Przykładem takiego produktu znajdującego się w naszej ofercie, jest Gaz Pieprzowy Sabre Red. Gazy łzawiące są bronią do obrony osobistej, która skutecznie unieszkodliwia napastnika w sytuacji zagrożenia. Ich obsługa jest prosta i nie wymaga użycia siły. Po naciśnięciu dyfuzor rozpyla środek, powodując problemy z oddychaniem, dezorientację oraz silne podrażnienie oczu. Substancja ta obezwładnia atakującą osobę, ale jednocześnie nie powoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Sprawna i efektywna samoobrona jest możliwa także przy użyciu pistoletów gazowych RMG. Ich działanie jest bardzo zbliżone do klasycznych gazów obronnych — naciśnięcie spustu powoduje rozpylenie silnie drażniącej substancji, która skutecznie unieruchamia napastnika, dając czas na ucieczkę lub wezwanie pomocy. Dodatkowo, dzięki swojej formie imitującej autentyczną broń palną, ten rodzaj broni bez zezwolenia do samoobrony posiada też funkcję odstraszającą.

Broń do obrony osobistej wykorzystująca sygnał dźwiękowy i świetlny

Hukowa broń do obrony osobistej, nazwana także bronią alarmową, jest rodzajem broni sygnałowej, która wywołuje intensywny efekt akustyczny. Używana jest ona w celu odstraszania ptaków, agresywnych psów, czy dzikich zwierząt. Są to środki do samoobrony, niewymagające zezwolenia, pod warunkiem że ich kaliber nie przekracza 6 mm. Broń hukowa znajdująca się w naszej ofercie działają przy użyciu nabojów 6 short, 6 long oraz 5,6 × 16 Mega Huk — asortyment ten dostępny jest w kategoriach samoobrona akcesoria.

Race świetlne i hukowe pełnią wyjątkowo istotną funkcję, mającą na celu sygnalizowanie i informowanie o zaistnieniu niebezpiecznej sytuacji. Są one jednak wykorzystywane nie tylko podczas akcji ratunkowych i do samoobrony dla kobiet, jak i mężczyzn, ale również w innych sytuacjach, na przykład jako oprawa imprez okolicznościowych. Należy pamiętać, że ich użytkowanie wymaga przeszkolenia, a także zachowania najwyższej ostrożności.

Ponadto w naszym sklepie oferujemy naboje hukowe, które są produkowane na specjalne zamówienie. Mogą one być stosowane do różnego rodzaju hukowej broni bez zezwolenia do samoobrony. Posługiwanie się tym sprzętem jest łatwe, ale konieczna jest jednak wprawa i dokładana znajomość jego obsługi.

Broń bez zezwolenia do samoobrony na kule gumowe i pieprzowe

Kolejną legalną bronią do obrony osobistej, niewymagająca pozwolenia, jest broń na kule gumowe i pieprzowe. To wyjątkowo skuteczny środek ochrony osobistej, którego konstrukcja opiera się na pneumatycznej wyrzutni kul. Pozwala ona na odstraszenie napastnika, ale także efektywną samoobronę. Jest to możliwe dzięki wystrzeleniu kul gazowych, unieszkodliwiających niebezpieczną osobę. Broń tego typu znajduje się w ofercie naszego sklepu. Jest to m.in. Pistolet na kule gumowe i pieprzowe SMITH&WESSON - produkt ten idealnie sprawdzi się także w roli sprzętu do samoobrony dla kobiet.

Skuteczna samoobrona przy użyciu napięcia elektrycznego

Innymi narzędziami stosowanymi do samoobrony, są paralizatory. Często występują w formie niepozornie wyglądającej latarki, ale mogą też mieć formę pistoletu, która dodatkowo pełni funkcje odstraszające. Działanie paralizatorów jest wyjątkowo skuteczne, a jednocześnie nie wywołuje ciężkich obrażeń ciała napastnika. Polega ono na wywołaniu wstrząsu poprzez napięcie elektryczne prądu o niskim natężeniu, który działa jedynie na mięśnie obwodowe. Dodatkowo obsługa tego rodzaju broni do obrony osobistej, nie jest skomplikowana, wymaga jednak wcześniejszego przygotowania.

Broń bez zezwolenia do samoobrony w postaci pałek obronnych

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór pałek, których główną funkcją jest samoobrona, akcesoria do nich, a także pałki treningowe. Pałki obronne stanowią jeden z elementów podstawowego wyposażenia policjantów, ale mogą być również używane przez cywilów, także jako narzędzie samoobrony dla kobiet. Mają wiele zalet — są lekkie, poręczne i proste w użyciu. Dzięki temu pozwalają w skuteczny sposób odeprzeć atak silniejszego napastnika. W naszej ofercie znajdują się solidne i praktyczne pałki obronne i policyjne oraz wielofunkcyjny parasol taktyczny.

Alarmy osobiste i odstraszacze przeciwdziałające niepożądanym zdarzeniom

Alternatywą dla broni do obrony osobistejalarmy osobiste i odstraszacze w postaci poręcznych urządzeń elektrycznych, których zadaniem jest przeciwdziałanie niepożądanym sytuacjom. Ich działanie polega na odstraszeniu niebezpiecznego napastnika, czy agresywnego zwierzęcia, poprzez wytworzenie silnego sygnału dźwiękowego lub fali dźwiękowej, niesłyszalnej dla ucha ludzkiego. Dodatkowo oferujemy także odstraszające środki zapachowe, które działają na zwierzęta.

Mała i poręczna broń do obrony osobistej

W ofercie naszego sklepu znajduje się również broń bez zezwolenia do samoobrony w postaci kubotanów i długopisów taktycznych. Charakteryzują się one niewielkim rozmiarem, ale jednocześnie są bardzo skuteczne. Mogą występować w formie praktycznych i wielofunkcyjnych breloków, które tak naprawdę są bronią do obrony osobistej — ciosy zadawane tymi narzędziami pozwalają na efektywną samoobronę w przypadku ataku napastnika. Dodatkowo posiadamy również kajdanki, których zadaniem jest unieruchomienie unicestwionej osoby, aż do przybycia policji.

Co jeszcze oferuje nasz sklep z bronią do obrony osobistej?

Poza bogatym asortymentem w postaci broni do obrony osobistej oraz samoobrony dla kobiet oferujemy również elementy wyposażenia dla służb ochrony, jak kamizelki ochronne i akcesoria w postaci wykrywaczy metali, oraz sprzęt treningowy służący do bezpiecznego przeprowadzania ćwiczeń przez służby mundurowe. Występują w postaci gumowych atrap, które w dużym stopniu odwzorowują wagę oryginalnej broni.

Oferta naszego sklepu oferuje również produkty z kategorii samoobrona — akcesoria. Są to kule i magazynki do różnych rodzajów broni, na przykład precyzyjne Kule gumowe Guard Power kal.68. Ponadto posiadamy niezbędne akcesoria do broni bez zezwolenia do samoobrony, jak baterie, kabury do paralizatora, wyciory do broni, czy zapasowe wkłady gazu do pistoletów.

Narzędzia służące do samoobrony, jak na przykład gaz pieprzowy, czy paralizator, stanowią skuteczną ochronę w przypadku zagrożenia. Są poręczne, łatwe w użyciu, a także niewielkie i lekkie, dlatego zmieszczą się nawet w małej damskiej torebce. Warto mięć je przy sobie, aby móc czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. W naszej szerokiej ofercie każdy z pewnością znajdzie broń do obrony osobistej idealnie dopasowaną do własnych potrzeb.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com