Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Okulary strzeleckie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 52

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 52

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Okulary strzeleckie

Strzelectwo to sport wymagający dokładnej znajomości zasad użytkowania broni palnej. Nie jest to jedyny warunek zapewniający bezpieczeństwo podczas oddawania strzałów na strzelnicy, czy w terenie. Kluczowe jest także zastosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej — należą do nich m.in. okulary strzeleckie. Te niezbędne akcesoria dostępne są w naszym sklepie internetowym Broń.pl.

Skuteczna ochrona wzroku podczas strzelania z broni palnej

Strzelanie z broni palnej, czy replik ASG, wiąże się z ryzykiem rykoszetowania, czyli niezaplanowanego odbicia się wystrzelonej amunicji. Wystąpienie tego zjawiska może skutkować poważnym uszkodzeniem narządu wzroku. Aby temu zapobiec, konieczne jest zaopatrzenie się w ochronne okulary strzeleckie. Należy o nich pamiętać szczególnie podczas strzelania z broni czarnoprochowej — jest to związane z wydzielaniem się gorących gazów prochowych w trakcie spalania prochu strzelniczego. Do zagrożeń wzroku związanych z korzystaniem z broni należy także uderzenie gorącą łuską pocisku, czy eksplozja broni, która na szczęście zdarza się jednak bardzo rzadko.

Okulary strzeleckie jako niezbędna ochrona każdego strzelca

Przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz stosując podstawowe środki ochrony w postaci okularów strzeleckich, jak na przykład dostępne w naszym sklepie Okulary balistyczne SwissEye Nighthawk, można skutecznie zapobiec urazom, czy kontuzjom podczas strzelania z broni palnej, pneumatycznej lub airsoftowej. Przy wyborze konkretnego modelu, należy zwrócić uwagę, aby były one wykonane z bezodpryskowego materiału. Ponadto sprzęt ten powinien być wygodny i zapewniać optymalne pole widzenia.

Rodzaje ochronnych okularów strzeleckich

W naszym sklepie Broń.pl dostępne są różne rodzaje okularów strzeleckich. Posiadamy ochronne okulary z wyprofilowanymi szerokimi szybami, które chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także szkodliwym promieniowaniem słonecznym UV — Okulary ochronne Bolle Viper Smoke. Model ten może być noszony przez dorosłych, jak i dzieci. Oferta okularów strzeleckich obejmuje także okulary balistyczne odznaczające się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz komfortowe okulary taktyczne.

Okulary strzeleckie to niezbędne wyposażenie strzelców, które zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzeniem narządu wzroku w trakcie wystrzału amunicji. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu Broń.pl i wybierz model idealny dla siebie!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com