Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Dwójnogi

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 21

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Dwójnogi, bipody

Wiatrówki są coraz bardziej popularne w Polsce, bo jest to pasja dla tych, którzy cenią sobie precyzję i koncentrację. Strzelectwo zyskuje na popularności i dlatego coraz lepsze produkty pojawiają się w naszym kraju. Między innymi w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze akcesoria do broni pneumatycznej, czyli dwójnogi.

Czym są dwójnogi i dlaczego są ważne dla posiadacza broni pneumatycznej?

Dwójnogi, zwane także bipodami, są stosowane nie tylko w przypadku broni pneumatycznej takiej jak wiatrówka. To rodzaj podstawy ogólnie broni strzeleckiej, która – jak sama nazwa wskazuje – ma dwie nóżki. Zwykle zamocujesz go do lufy, jej osłony lub łoża. W niektórych modelach spotkasz się z dwójnogiem wkomponowanym w dodatkowy uchwyt broni. W historii dwójnogi pełniły rolę dodatku do ręcznych i lekkich karabinów maszynowych. Dziś są nie tylko wyposażeniem karabinów wyborowych czy automatycznych, ale także wiatrówek i pistoletów pneumatycznych.

Jakie produkty w kategorii dwójnogów do wiatrówek przygotowaliśmy?

Chcemy dać naszym klientom jak najwięcej produktów najwyższej klasy, dlatego w przypadku tej kategorii poniżej znajdziesz tylko renomowanych producentów, którzy dostarczają odpowiedni <strong>dwójnóg do wiatrówki</strong>. Współpracujemy z najlepszymi, byś wiedział, że wybierając jakikolwiek model na naszej stronie internetowej, tak naprawdę zyskujesz. Wszystko to oferujemy w doskonałej cenie, która jest odzwierciedleniem jakości danego modelu dwójnogu. Jednocześnie nasze produkty są specjalnie przez nas sprawdzane, byś wybierał z najlepszego asortymentu na rynku.

Warto, byś zwrócił uwagę na to, jak wykonane są dwójnogi oferowane przez nas poniżej. Cały asortyment to produkty, z których skorzystasz przez długi czas – wykonane z dobrych, trwałych materiałów, wytrzymałe i solidnie wykonane, by zawsze pełnić powierzone im zadanie. To ważny element wyposażenia broni pneumatycznej, więc musi być też bezpieczny. Nie musisz martwić się, że wadliwy dwójnóg spowoduje nieprzewidziane sytuacje w trakcie strzelania. U nas znajdziesz tylko takie dwójnogi, z których będziesz zadowolony, więc wybieraj śmiało!

Jak powinny być skonstruowane dwójnogi do wiatrówki?

Wśród uniwersalnych urządzeń stabilizujących znajdziesz modele dopasowane do broni, którą posiadasz. Dlatego dokładnie przyjrzyj się każdemu produktowi osobno i wybieraj spośród tych, które się Ci przydadzą. Mają służyć do ustabilizowania broni i poprawy celności, ale u nas znajdziesz dobrze zaprojektowane <strong>dwójnogi do wiatrówek</strong>, które dopasowują się do rozmiaru broni i do strzelającego poprzez możliwość regulacji ich ustawienia. To funkcjonalizm, o którym musisz pamiętać.

Różne modele dwójnogów w naszym sklepie – poznaj te najbardziej popularne

Cały asortyment, który znajdziesz poniżej, przygotowaliśmy, byś miał prostszy wybór. Musisz tylko sprawdzić, który dwójnóg pasuje i gotowe. Sprawdź, które modele <strong>dwójnogów do wiatrówki</strong> cieszą się największym zainteresowaniem naszych klientów.

  • Airmaster Bipods to zaciskowy dwójnóg wykonany z lekkich polimerów, by łatwiej go było używać z karabinkami pneumatycznymi. Stabilizuje lufę, pomagając uzyskać lepszą celność w trakcie ćwiczeń.

  • Umarex QSB Walther to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli dwójnogów. Stojak jest montowany na szynie, a dzięki guzikowi bardzo łatwo wysuniesz go z nóżek. Zwróć uwagę, że pasuje do karabinków o szynie 22 mm.

  • Walther TMB-BIPOD to model dla profesjonalistów. Solidny, pasuje do szyny 22 mm, jest stosowany w dwóch seryjnie produkowanych pistoletach pneumatycznych Walthera. Do tego skorzystasz z zapadki umożliwiającej szybkie odczepienie dwójnogu. To bardzo wygodne w użytkowaniu.

Wybierz swój dwójnóg do wiatrówki!

Zachęcamy, byś sprawdził cały asortyment, nie tylko dwójnogi do broni pneumatycznej, ale także wszystkie inne kategorie z akcesoriami do broni pneumatycznej; do wiatrówek, pistoletów i karabinków. Zwróć uwagę, by wybrać pasujący do Twojej broni dwójnóg i precyzyjniej oddawać strzały.