Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Słuchawki ochronne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 22

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 22

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Słuchawki ochronne

Strzelectwo to powszechnie uprawiany sport, który wymaga przestrzegania zasad bezpiecznego użytkowania broni, ale także zastosowania odpowiednich akcesoriów, jak słuchawki ochronne. Należy się w nie zaopatrzyć bez względu na to czy uprawia się strzelectwo profesjonalne, czy rekreacyjne. Ten niezbędny sprzęt strzelecki można znaleźć w ofercie naszego sklepu Broń.pl.

Skuteczna ochrona słuchu przed szkodliwym hałasem 

Strzelectwo można uprawiać samodzielnie na strzelnicy ćwiczeniowej, w terenie na polowaniu, czy podczas zespołowych rozgrywek. Każda z tych form wymaga zastosowania środków bezpieczeństwa. Są to m.in. słuchawki ochronne, które służą do izolacji aparatu słuchowego od niebezpiecznych impulsów dźwiękowych towarzyszących wystrzałom amunicji. Tego rodzaju akcesoria strzeleckie można znaleźć w naszym sklepie Broń.pl. Posiadamy modele nausznych słuchawek ochronnych dla dorosłych, a także dla dzieci, w różnych wariantach kolorystycznych, na przykład różowe ochronniki słuchu Peltor KID.

Dlaczego słuchawki ochronne są niezbędne podczas uprawiania strzelectwa?

Słuchawki ochronne są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego strzelca, bez względu na wiek, czy stopień zaawansowania. Stanowią one niezbędny sprzęt redukujący dyskomfort spowodowany zbyt głośnymi dźwiękami oraz zabezpieczający słuch przed szkodliwym hałasem towarzyszącym wystrzałowi pocisku z pistoletu, karabinu, wiatrówki czy rewolweru. Jest on wyjątkowo niebezpieczny dla ludzkiego aparatu słuchowego, ponieważ może wywołać tymczasowe, a nawet trwałe uszkodzenie słuchu. Wystrzały z broni palnej zaliczane są do najgłośniejszych, a jednocześnie również najniebezpieczniejszych odgłosów, dlatego wybór odpowiednich słuchawek ochronnych należy potraktować priorytetowo.

Wybór odpowiednich słuchawek ochronnych

W ofercie naszego sklepu Broń.pl posiadamy słuchawki ochronne renomowanych producentów Peltor oraz Real Hunter. Na szczególną uwagę zasługują nauszne Słuchawki RealHunter Active ProSHOT BT, które dostępne są w kolorze różowym. Ich atrakcyjny wygląd nie jest jedyną zaletą — są one wyposażone w aktywny system wygłuszający, czuły mikrofon kierunkowy, funkcję regulacji głośności, a także wejście audio. Ponadto odznaczają się wysoką wygodą noszenia.

Wygodny i skuteczny sprzęt do ochrony słuchu przed szkodliwymi odgłosami wystrzału amunicji z broni palnej, znajduje się w kategorii Słuchawki ochronne. Zapoznaj się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie internetowym Broń.pl

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com