Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nakolanniki i Nałokietniki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 82

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 82

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Nakolanniki i nałokietniki

Strzelectwo, polowanie i wiele innych zajęć to aktywności obarczone sporym ryzykiem powstania urazów. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do ochrony kolan i łokci podczas ćwiczeń taktycznych, zawodów sportowych, zabaw i inscenizacji walk.

Nakolanniki i nałokietniki taktyczne

Nowoczesne ochraniacze mają ważne zadanie. Nie tylko zabezpieczają skórę przed otarciami i stłuczeniami, ale także gwarantują dobre wytłumienie siły uderzenia podczas upadków. Zawdzięczają to warstwie wibramu, który – tak samo, jak w podeszwach butów trekkingowych – daje świetną amortyzację. Dzięki temu staw kolanowy lub łokciowy jest chroniony przed bolesnymi i kłopotliwymi urazami. Jest to bardzo ważna zaleta stosowania ochraniaczy. Sporty i zajęcia w outdoorze obfitują w sytuacje, które skutkują upadkiem. Inwestycja w taką ochronę jest więc inwestycją w zdrowie.

Dobrze dobrane nakolanniki i nałokietniki zabezpieczają także odzież przed przetarciem i rozerwaniem. W ofercie mamy ochraniacze, które możesz dobrać kolorystycznie do stroju – czarne, żółte i w kolorze coyote (Nałokietniki AltaFLEX Elbow AltaLOK).

Jak wybrać najlepsze ochraniacze na kolana i łokcie?

Nowoczesne nakolanniki i nałokietniki wykonane są z materiałów, które gwarantują wygodę i komfort użytkowania. Ponadto są one niezawodne i wytrzymałe. Specjalna konstrukcja zapobiega przemieszczaniu się ochraniaczy podczas ćwiczeń, dlatego możesz mieć pewność, że przez cały czas aktywności pozostaną one na swoim miejscu. Nakolanniki AltaCONTOUR 360 Vibram Cap dostępne w naszym asortymencie mają specjalny antypoślizgowy pasek, zabezpieczający przed przesuwaniem się. Twarda gumowa skorupa zabezpiecza przed uderzeniami i zapewnia komfort użytkowania.

Jak prawidłowo zakładać nakolanniki i nałokietniki?

Ochraniacze kolan i łokci powinny znaleźć się na zewnątrz – należy je założyć na odzież lub bezpośrednio na ciało, jeśli np. ćwiczysz w krótkim rękawku i chcesz ochronić swoje łokcie przed uszkodzeniem. Dostępny w modelach Alta system AltaLOK umożliwia jeszcze łatwiejsze zakładanie i zdejmowanie.

Z jakich materiałów wykonane są ochraniacze taktyczne?

Wygodna regulacja umożliwia szybkie i sprawne dopasowanie, a zewnętrzna warstwa obszyta Cordurą daje wszystkie korzyści wynikające z użycia tego wyjątkowej tkaniny. Cordura jest bardziej wytrzymała, niż nylon i poliester, a przy tym charakteryzuje się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych.

W kategorii Nakolanniki i nałokietniki znajdziesz doskonałe ochraniacze taktyczne, które świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń i zawodów.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com