Koszyk 0
0,00 zł

Gazy pieprzowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 75

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 75

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Gazy pieprzowe to jedne z najpopularniejszych środków ochrony osobistej. Jest to narzędzie, które przydaje się w niejednej sytuacji w codziennym życiu. Warto je mieć przy sobie nie tylko w trakcie nocnych eskapad czy wieczornych powrotów z klubu, ale także w drodze do pracy czy podczas jazdy środkami komunikacji miejskiej. Gazy obronne są doskonałą gwarancją bezpieczeństwa.

Jak działają gazy pieprzowe?

Pistolet czy dyfuzor gazu, jako naturalna obrona przed napastnikiem, to prosty w użyciu przedmiot, który ma pozwolić na unieruchomienie agresora i swobodną ucieczkę. Sposób działania jest dość prosty. Środek ten zostaje wystrzelony w formie chmury lub żelu i rozpylony na odległość od około 2 do 5 metrów. Skutecznie obezwładnia napastnika na około 15 do 30 minut, a jednocześnie nie powoduje u niego żadnych poważniejszych obrażeń.

Z czego składa się substancja czynna?

Skład chemiczny tego środka obronnego jest dość prosty. Skład gazu policyjnego wchodzi przede wszystkim olejek kapsaicyny lub jego pochodne. To ten sam składnik, który odpowiada za pikantny smak papryki. Dzięki skoncentrowaniu składników i dobremu ich doborowi, gazy z serii Police Perfect Guard stanowią realną pomoc w walce z agresorem, a ich działanie przypomina działanie gazów policyjnych.

Jak posługiwać się gazem?

Dyfuzor gazu łzawiącego, którym najczęściej jest buteleczka przypominająca dezodorant lub pistolet, jest prosty w użyciu. To produkt, który ma działać szybko i bez przeszkód. Dlatego mogą go stosować także kobiety i osoby starsze, które obawiają się o przewagę siły przeciwnika. Do użycia gazu nie jest potrzebna żadna fachowa wiedza ani też siła fizyczna. Dzięki temu jest to produkt o dużej dostępności.

Jak działa rozpylony gaz policyjny?

Gazy pieprzowe działają na zasadzie zaskoczenia. Rozpylona w formie żelu czy chmury substancja w szybki sposób dociera do oczu napastnika i powoduje u niego silne pieczenie oczu połączone z trudnościami w oddychaniu dezorientacją i przede wszystkim brakiem możliwości otworzenia oczu. To właśnie powoduje, że jest to produkt tak skuteczny w walce z osobami, które mają zamiar zaatakować.

Przeciw komu stosować gazy obronne?

Gazy żelowe i strumieniowe są doskonałym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa oraz odparcie ataku bezpośredniego. Jednak jednocześnie nie muszą być wcale stosowane tylko i wyłączenie na ludzi. Często zdarza się, że potrzebujemy ratunku przed wściekłymi i agresywnymi zwierzętami, np. przed dzikami. Dlatego gazy obronne są potrzebne nie tylko w ciemnych zaułkach miast, ale także na ich obrzeżach, w okolicach leśnych i parkowych.

Jakie gazy pieprzowe znajdziemy w tej kategorii?

Oferowane przez renomowanych dostawców gazy i substancje gazowe to przede wszystkim różnorodność kształtów i możliwości. Wśród nich znajdziemy wiele różnych modeli, między innymi takich dyfuzorów jak:

  • Typowo policyjne gazy obronne – modele sygnowane napisem Police Perfect Guard, takie jak Police Perfect Guard Chmura czy Police Perfect Guard Żel, które profesjonalnie przydają się podczas ataku dzikich zwierząt czy napaści.

  • Nietypowe modele z dodatkowymi funkcjami – w tym segmencie warto zwrócić szczególną uwagę na typowo damski gaz w kształcie szminki - szminka TWIST UP 10 ml różowa oraz gaz o dużej pojemności w formie gaśnicy POLICE PERFECT GUARD 550 - 550 ML. ŻEL - GAŚNICA

  • Pistolety gazowe RMG - ręczny miotacz gazu montowany w obudowę przypominającą pistolet który wystrzeliwuje chmurę gazu przy każdym naciścięciu spustu. Zasięg chmury gazowej to ok. 2-3 metry - seria pistoletów KOLTER RMG to sprawdzone i ciekawe rozwiązanie.

 

Jakość i szeroki wybór

W ramach tej kategorii oferujemy różnego rodzaju gazy pieprzowe, które mają za zadanie wspomóc obronę i odeprzeć atak, ale także poprawić poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto ma obawy co do niej na co dzień i w wyjątkowych sytuacjach. Warto zwrócić uwagę na jakość produktów, które mają atesty i niezbędne testy i są gwarantem skutecznego działania w sytuacji stresowej.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com