Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Oleje, wyciory, przecieraki

Oleje, wyciory, przecieraki
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 34

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 34

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Oleje, wyciory, przecieraki

Wiatrówki, tak samo jak inne rodzaje broni, wymagają regularnego czyszczenia i konserwacji — jest to niezbędne, aby działały prawidłowo i bezpiecznie. Służą do tego specjalne produkty w postaci olejów, wyciorów, przecieraków. Ich szeroki wybór dostępny jest w naszym sklepie Broń.pl.

Oleje, wyciory, przecieraki jako podstawowe narzędzia do czyszczenia i konserwacji broni

Korzystanie z broni wymaga przestrzegania zasad bezpiecznego użytkowania, ale także regularnego czyszczenia i konserwacji sprzętu. Staranna pielęgnacja warunkuje celność oddawanych strzałów, zapobiega powstawaniu korozji, usprawnia pracę mechanizmów sprzętu oraz wpływa na estetykę wyglądu. W tym celu niezastąpione są odpowiednie preparaty i akcesoria w postaci olejów, wyciorów, przecieraków

Oleje, wyciory, przecieraki dostępne w sklepie Broń.pl

Nasza oferta olejów do pielęgnacji broni obejmuje sprawdzone preparaty czyszcząco-konserwujące renomowanych producentów — Brunox, Ballistol, General Nano Protection, Pro-Tech Guns, Megaline oraz Walther. Produktem z kategorii Oleje, wyciory, przecieraki, na który warto zwrócić uwagę, jest innowacyjny Olej do broni General Nano Protection, który zawiera nanocząsteczki wnikające w strukturę metalu, dzięki czemu powstaje niewidoczna ochronna powłoka hydrofobowa. Preparat ten skutecznie zapobiega powstawaniu niszczącej broń korozji.

Dopełnieniem skutecznych środków pielęgnacyjnych i zabezpieczających są akcesoria w postaci wyciorów i przecieraków filcowych, które dokładnie usuwają osady z wnętrza lufy broni. Ponadto posiadamy praktyczne chusteczki do czyszczenia broni nasączone substancją o działaniu smarującym i antykorozyjnym od producenta Helikon-Tex.

Praktyczne zestawy do czyszczenia broni

Asortyment wchodzący w skład kategorii Oleje, wyciory, przecieraki dodatkowo obejmuje uniwersalne zestawy do czyszczenia, konserwacji i smarowania broni. Jest to praktyczne rozwiązanie umożliwiające wykonanie pełnej rutyny pielęgnacyjnej, korzystając z gotowego kompletu niezbędnych akcesoriów. Przykładem takiego produktu jest Kompletny zestaw do konserwacji pistoletu Tetra Gun Universal Pistol Maintenance Kit zawierający m.in. smar, środek do odtłuszczania, dwustronną nylonową szczotkę oraz delikatne bawełniane czyściki.

Regularne czyszczenie i konserwacja jest nieodłącznym elementem użytkowania broni. Staranna pielęgnacja jest niezbędna do prawidłowego, a także bezpiecznego, użytkowania wiatrówek, pistoletów, rewolwerów, czy karabinów. W ofercie naszego sklepu Broń.pl posiadamy szeroki wybór sprawdzonych produktów od zaufanych producentów — zapraszamy do zapoznania się z asortymentem kategorii Oleje, wyciory, przecieraki!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com