Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do broni hukowej

Akcesoria do broni hukowej
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Akcesoria do broni hukowej

Chcesz odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich? Jesteś w posiadaniu broni? Tylko dzięki odpowiednim akcesoriom do broni hukowej nie pozwolisz zaskoczyć się w sytuacji zagrożenia! Nie pozwól na przewagę napastnika, skorzystaj z oferty sklepu broń.pl. Sprawdź ofertę magazynków pistoletowych i nasadek. Wybierz opcję idealną dla siebie!

Broń hukowa od lat zyskuje na popularności. Dzieje się tak, ponieważ coraz szersze grono osób szuka optymalnych rozwiązań samoobrony, wliczając w to popularne straszaki. W sytuacji zagrożenia, broń hukowa może alarmować o niebezpieczeństwie lub odstraszać dziką zwierzynę.

Z tego względu warto poznać akcesoria do broni hukowej i wybrać te produkty, które będą kompatybilne z posiadanym pistoletem. Sklep broń.pl oferuje pistolety i niezbędne akcesoria, na które nie jest wymagane zezwolenie, uprawnienia lub aktualne badania.

Oferta akcesoriów do broni hukowej sklepu broń.pl

W chwili obecnej w sklepie broń.pl znajdują się cztery produkty, pasujące do kategorii akcesoriów do broni hukowej. Klienci mają do wyboru dwa magazynki pistoletowe oraz dwie nasadki w korzystnych cenach, wahających się od 39 zł do 99 zł.

Wszystkie produkty wykonane zostały przez znanych i renomowanych producentów, z największą starannością i dbałością o każdy detal, wyróżniając się kunsztem wykończenia.

Aktualna oferta zawiera:

  • Magazynek zapasowy do pistoletów hukowych z serii STALKER M906. W tym przypadku magazynek jest kompatybilny z nabojami hukowymi 5,6 × 16 mm, które w swojej ofercie posiada marka broń.pl.
  • Magazynek do pistoletu alarmowego marki Phantom. Jego głównym atutem jest wykonanie z polimeru i metalu, dzięki którym uzyskano wyjątkową odporność na udar. Co więcej, jest to produkt pojemny, w którym bez trudu można umieścić aż dwanaście nabojów.
  • Nasadkę do pistoletu hukowego marki Rohm, dzięki której możliwe jest wystrzeliwanie rac.
  • Nasadkę pasującą do rac o średnicy 15 mm, wykonaną przez producenta Zoraki. Pozwala ona na wystrzeliwanie rac, zarówno świetlnych jak i hukowych z rewolweru, a przy tym pasuje również do pistoletów alarmowych marki Stalker i Phantom.

Wszystkie akcesoria do broni hukowej są w uniwersalnych kolorach, a w tym odcieniach czerni i szarości i srebra.

Prosta konserwacja i łatwe czyszczenie dzięki możliwości rozłożenia magazynku

Podstawą dobrze działającej broni hukowej jest jej regularna konserwacja i czyszczenie. W ten sposób eliminuje się ryzyko braku możliwości dopasowania magazynku ze względu na nagromadzony nagar.

Z tego względu wśród akcesoriów do broni hukowej, warto zwrócić uwagę na magazynek do pistoletu alarmowego Phantom. Jego atutem jest dwurzędowa konstrukcja, przypominająca tą stosowaną w broni palnej. Stalowy korpus, sprężyna, polimerowe stopki i podajnik warunkują bezproblemowe działanie broni hukowej, a przy tym rozkładany magazynek znacząco ułatwia czynności pielęgnacyjne broni.

Nasadka do rac — niewielka, ale praktyczna i bardzo przydatna

Z akcesoriów do broni hukowej warto rozważyć zakup nasadki do rac. Nie jest ona elementem zestawu, zawsze kupuje się ją osobno, a następnie przytwierdza do wybranej broni hukowej. Przykładem może być nasadka do rac do rewolweru Zoraki K6L i postoletów alarmowych marki Stalker lub Phantom. Dzięki niej w sytuacjach kryzysowych możliwe będzie wezwanie pomocy, sygnalizując swoje położenie z dalekiej odległości.

Atuty oferty akcesoriów do broni hukowej sklepu broń.pl

Nie ma wątpliwości, że warto zaopatrzyć się w akcesoria do broni hukowej. Przede wszystkim dobrze dobrany magazynek umożliwia łatwe czyszczenie przyrządu. W ofercie sklepu broń.pl bez trudu można znaleźć produkty pojemne, mieszczące nawet dwanaście nabojów. Z pewnością podniosą poziom bezpieczeństwa posiadacza broni typu straszak.

Z kolei nasadki do rac to idealna opcja dla osób szukających rozwiązań sytuacji kryzysowych, kiedy konieczne jest zasygnalizowanie swojego położenia. Dobre jakościowo nasadki do rac znajdują się w ofercie akcesoriów do broni hukowej sklepu broń.pl.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com