Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria myśliwskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Akcesoria myśliwskie

Oferta naszego sklepu internetowego Broń.pl obejmuje szeroki wybór akcesoriów myśliwskich renomowanych producentów, jak Joker, Heliko-Tex, M-Tac, Real Hunter czy Gun Broker. Posiadamy sprzęt zapewniający komfort i wygodę podczas przebywania w terenie, jak praktyczne składane krzesło, skuteczne wabiki na dziką zwierzynę, czy akcesoria ułatwiające oprawianie ustrzelonej zwierzyny — wagi, wieszaki, wyciągarki, czy świder do patroszenia.

Akcesoria myśliwskie zapewniające komfort i wygodę podczas polowania

W skład asortymentu dostępnego w sklepie Broń.pl wchodzą m.in. akcesoria myśliwskie zapewniające wygodę podczas polowania i przemieszczania się po lesie. Posiadamy wygodny pas do przenoszenia amunicji śrutowej Bandolier Elite M-Tac w zielonym kolorze, który doskonale sprawdza się w terenie, ale też podczas ćwiczeń. Ponadto oferujemy pastorał do stabilizacji broni, szczególnie przydatny podczas polowania, funkcjonalne składane krzesło na wycieczki outdoorowe, ochraniacze na łydki oraz solidną torbę myśliwską z siedziskiem, regulowanym paskiem i wieloma praktycznymi komorami na drobne przedmioty.

Akcesoria myśliwskie zwiększające skuteczność polowania

Kategoria Akcesoria myśliwskie obejmuje również szeroki wybór wabików na dzikie zwierzęta — jelenie, kozły, bażanty, dziki, lisy, czy inne drapieżniki. Są to urządzenia wyposażone w stroik, który za pomocą wdmuchiwanego powietrza imituje odgłosy wydawane przez ptactwo w sytuacji zagrożenia lub gryzonie, co skutecznie przywołuje drapieżną zwierzynę. Mogą być wykonane z drewna i metalu, bądź tworzywa sztucznego. W naszej ofercie posiadamy m.in. Wabik na byki Gunbroker DEC02, umożliwiający modulacje dźwięku poprzez przyłożenie dłoni do wylotu tuby.

Akcesoria myśliwskie ułatwiające pracę podczas oprawiania zwierzyny

Poza wabikami, składanymi krzesłami, stojakami na broń, czy pasami do przechowywania zapasu amunicji, posiadamy także akcesoria myśliwskie, które znacznie ułatwiają wykonywanie czynności związanych z oprawianiem ustrzelonej zwierzyny. Należą do nich wytrzymały orczyk do ciągnięcia zwierzyny — pojedynczy lub potrójny, wieszaki na zwierzynę, świderek do patroszenia zwierzyny, wagi elektroniczne i tradycyjne oraz wyciągarkę do 450 kg.

Asortyment znajdujący się w kategorii Akcesoria myśliwskie, obejmuje przedmioty, które zwiększają komfort przebywania w terenie, poprawiają skuteczność polowań oraz ułatwiają oprawianie zwierzyny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Broń.pl.