Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Naszywki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 131

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 131

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Naszywki

Emblematy i naszywki to element stroju, którego zadaniem jest podkreślenie Twojego stylu. Często naszywkom nadaje się określone znaczenie, dlatego odpowiednio dobrane mogą symbolizować Twoje zainteresowania i poglądy. Sprawdź, które naszywki z naszego sklepu spodobają Ci się najbardziej.

Gdzie przymocować naszywkę?

Naszywki zwykle przyczepia się do kurtek, spodni, plecaków lub toreb. Ciekawe i oryginalne emblematy mogą ozdobić ulubioną odzież turystyczną wierzchnią lub towarzyszyć Ci podczas Twoich wędrówek, gdy przymocujesz je do odzieży. Takie dekoracje sprawiają, że element ubrania lub ekwipunku zyskuje niezwykle charakterystyczny wygląd – kurtka taktyczna przestaje być jedną z wielu jednakowych kurtek. Staje się częścią Twojej historii. Od Ciebie zależy, jak ją opowiesz. Możesz w widocznym miejscu przymocować naszywkę wskazującą na to, że strzelectwo to Twoje hobby, albo taką, która przedstawia Cię jako zaprawionego w bojach miłośnika survivalu.

Jak przyczepić naszywki do materiału?

Chcesz przymocować wybraną naszywkę do materiału odzieży, torby lub plecaka i zastanawiasz się, jak to zrobić? Wiele takich gadżetów, np. emblemat Helikon „Beardman Patrol” jest wyposażonych w tzw. rzep ostry. Pozwala on szybko i w prosty sposób przyczepić ozdobę do powierzchni materiału. Naszywki z rzepem można przymocować do kamizelek taktycznych, aby stały się ważnym elementem rozpoznawczym. Raz przypięty dobrze się trzyma i możesz mieć pewność, że nie zgubi się w ferworze walki.

Z czego wykonane są naszywki i emblematy?

Najlepsze naszywki od firmy Helikon-Tex wykonane są z tworzywa sztucznego PVC. Ten materiał charakteryzuje się doskonałymi parametrami – naszywki mają intensywne kolory, są wyraźne, łatwo je wyczyścić, gdy się zabrudzą, są sztywne i nie psują się. Są odporne na płowienie i pękanie. Z pewnością przez długi czas będą zdobić Twój plecak lub część odzieży wierzchniej, stanowiąc oryginalny akcent i podkreślając Twoje indywidualne cechy.

Jak dopasować naszywkę?

Warto starannie wybrać swoją naszywkę, ponieważ z pewnością będzie ona zwracać uwagę otoczenia. W naszym sklepie znajdziesz emblematy Logo Helikon-Tex nawiązujące do znaku rodzimej marki produkującej doskonały sprzęt outdoorowy. Przedstawiają charakterystyczną sylwetkę kameleona, który uchwycony jest w różnych, często zabawnych sytuacjach – np. na zakupach. Kupisz u nas także naszywki z oznaczeniem Twojej grupy krwi, z flagą Polski lub flagą Stanów Zjednoczonych.

Gdy dobierasz emblemat, zwróć uwagę na jego kształt i wielkość. W naszej ofercie znajdują się zarówno niewielkie prostokątne elementy poziome i pionowe, jak i większe naszywki o nieregularnym kształcie. Pamiętaj o tym, aby optymalnie wpasować je do rozmiarów i kształtu wolnego miejsca na Twojej odzieży lub plecaku oraz aby tak umieścić naszywkę, by nie przeszkadzała.

Naszywka to element ozdobny, który podkreśla Twoje indywidualne cechy. Może też być częścią stroju ułatwiającą identyfikację w obrębie grupy. Można z dumą ją nosić na co dzień, podczas wypraw i ćwiczeń taktycznych. Z naszymi emblematami możesz udekorować swój ekwipunek tak, jak lubisz.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com