Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kulochwyty

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Kulochwyty

Kulochwyty, jak sama nazwa wskazuje, mają zadanie wyłapać kule, a w przypadku wiatrówek, śruty i stalowe kulki. Wyróżniamy różne rodzaje i wielkości kulochwytów. Budowane są w ten sposób, by pocisk, który uderza w kulochwyt nie rykoszetował na zewnątrz kulochwytu. Dzięki temu nie zanieczyszczamy środowiska szkodliwym ołowiem. Bardzo ciekawą odmianą kulochwytu jest tzw. figurka reaktywna FT. Działa na takiej zasadzie, że gdy w nią strzelimy, opada, a dzięki dołączonemu sznurkowi można ją podnieść z dowolnej odległości, bez konieczności podchodzenia do niej.

Popularność, jaką w ostatnim czasie zdobywa strzelectwo, jest zrozumiała, bo wiatrówki do mocy 17 dżuli nie muszą mieć specjalnych dodatkowych pozwoleń. Warto jednak pamiętać, że nie tylko sama broń i amunicja się liczą, ale także dodatkowe wyposażenie. Wśród wielu przydatnych akcesoriów trafiłeś do kategorii z kulochwytami. Sprawdź więc, które są Ci potrzebne.

Czym są kulochwyty do broni pneumatycznej i jak będą potrzebne z wiatrówką?

Kulochwyty mają za zadanie wyłapywać kule, które są puszczone w stronę celu. Po co? Są stosowane przy strzelectwie, także w przypadku innych rodzajów broni, ale przede wszystkim do wiatrówek – karabinków oraz pistoletów. <strong>Kulochwyty do wiatrówki</strong> mają jeszcze jeden znaczący plus. Mianowicie korzystając z nich, możesz przyczynić się do dbania o środowisko, bo wyłapując kule, nie zostawiasz ich w przestrzeni, tylko odpowiednio gospodarujesz. Dbamy o to, by nasze produkty przyczyniały się do poprawy sytuacji na naszej planecie i dawały Ci jak najwięcej praktycznych możliwości.

Jakie są kulochwyty wiatrówkowe oferowane w naszym sklepie?

Chcemy oferować tylko najlepsze rozwiązania, dlatego współpracujemy z renomowanymi, znanymi z produkcji militariów firmami, które tworzą produkty najwyższej klasy. <strong>Kulochwyty do broni pneumatycznej</strong> oferowane w naszym asortymencie są więc najlepsze, dokładnie sprawdzane przez nas, by mieć pewność, że gdy wybierasz nasz sklep internetowy oraz naszą ofertę, to kupujesz coś, z czego na pewno będziesz zadowolony. Warto więc zwrócić uwagę na wszystko to, co oferujemy poniżej.

Staramy się, by nasze kulochwyty były dobrej jakości, dlatego są wykonywane z odpowiednich materiałów. Mają być trwałe, bo pełnić swoje zadanie przez długi czas. Zadbaj o to, by były to kulochwyty najwyższej klasy, więc korzystaj z naszej oferty, gdzie znajdziesz nie tylko jakość, ale i różnorodność. Wybieramy różne kulochwyty, byś korzystając z broni pneumatycznej, miał większy wybór, na które odpowiednio łapacze śrutu postawić i które przydadzą Ci się przy Twoim sposobie strzelania. Jeśli więc szukasz kulochwytów z dobrym stosunkiem jakości do ceny, to jest to kategoria dla Ciebie.

Dlaczego wygląd kulochwytów do wiatrówki jest tak ważny?

Wybierając <strong>kulochwyty wiatrówkowe</strong>, musisz pamiętać, że liczy się to, by był stabilny. Mamy różne rodzaje kulochwytów, między innymi większość jest budowana tak, by pocisk, którzy uderza w niego, nie rykoszetował na zewnątrz, tylko zostawał w środku. Ciekawym rodzajem łapacza kul do broni pneumatycznej jest figurka reaktywna FT. To specjalnego kształtu, najczęściej zwierzęcego, figurka z otworem pośrodku, po trafieniu w który królik lub ptak się przewracają. Można ją łatwo podnieść poprzez dołączony sznurek, więc nie trzeba za każdym razem iść i podnosić celu, a kula jest wyłapana.

Sprawdź najważniejsze modele z naszego asortymentu

W całym naszym asortymencie mamy wiele różnych modeli kulochwytów. Dzięki temu, że masz szeroki wybór, możesz dopasować produkt do sposobu strzelania oraz do swoich oczekiwań. Jakie modele są najbardziej popularne w naszym sklepie internetowym?

  • Kulochwyt stożkowy metalowy mocny K-14-4 jest jednym z najbardziej klasycznych modeli w naszym asortymencie. Można go zawiesić na ścianie lub postawić, a na przedzie powiesić klasyczną tarczę papierową 14x14 cm. Wygodny, tani i solidny.

  • Figurka Field Target z postacią kruka to nowoczesny kulochwyt dla wymagających. Po trafieniu kruk się przewraca, ale można go łatwo podnieść i celować dalej. Można też zmieniać poziomy trudności, wstawiając różne tarcze ograniczające pole trafienia.

  • Magnetyczny kulochwyt prostokątny Walther to kilka symboli zwierząt umieszczonych wewnątrz metalowego pojemnika. Strąca się je za pomocą broni, a kule trafiają do odpowiedniego pojemnika. Jest tu zabezpieczenie przed rykoszetowaniem, a po zestrzeleniu pięciu zwierząt figurki wracają do początkowego ustawienia.

Sięgnij po najlepsze kulochwyty do Twojej broni pneumatycznej

Sprawdź cały nasz asortyment i wybierz odpowiedni kulochwyt do broni dla siebie. Jeśli pasjonujesz się militariami i posiadasz wiatrówkę, ten rodzaj celów będzie doskonałym sposobem na skuteczniejszy trening dla Ciebie. Zapraszamy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com