Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kieszenie taktyczne i medyczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 125

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 125

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Kieszenie taktyczne i medyczne

Jeśli jest miłośnikiem survivalu lub wypadów na łono natury mogą przydać Ci się kieszenie taktyczne i medyczne. Pozwolą Ci przenieść niezbędny sprzęt oraz ekwipunek medyczny. Będziesz mieć go na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu zawsze będziesz gotowy, aby pomóc sobie lub innym oraz poradzić sobie w każdej sytuacji. 

Kieszenie taktyczne i medyczne — do czego mogą Ci się przydać?

Kiszenie taktyczne mogą przydać się na każdym wypadzie w plener. Są wykorzystywane w trakcie działań zbrojnych. Możesz w nich przetransportować potrzebny Ci sprzęt. Z kolei kieszenie medyczne zastępują torbę pierwszej pomocy. Umieszcza się w nich całą zawartość apteczki medycznej. Aby pełnić swoje funkcje, kieszenie taktyczne i medyczne powinny być odpowiednio wykonane.

Kiszenie taktyczne i medyczne — jak cechy powinny posiadać?

Kieszenie taktyczne i medyczne są wykonane z wodoodpornych i trwałych materiałów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego systemu mocowania można umieścić je na kamizelkach lub plecakach taktycznych. Dzięki temu będziesz mieć je na wyciągnięcie ręki. 

Warto zwrócić też uwagę na to, czy kieszenie łatwo się otwierają. Jest to szczególnie ważne w przypadku kieszeni medycznych. W stresujących sytuacjach najlepiej sprawdzą się zamki błyskawiczne i rzepy. Ważne jest też stabilne i mocne mocowanie kieszeni do ubrań czy plecaków.

Istotna jest też wielkość kieszeni i ilość przegródek. Możesz postawić na proste modele, w których pomieścisz tylko najpotrzebniejszy sprzęt lub używać bardziej rozbudowanych kieszeni.

Kieszenie taktyczne różnią się od tych medycznych.

Czym różnią się kieszenie taktyczne i medyczne?

Najważniejsza różnica między kieszeniami taktycznymi i medycznymi to przeznaczenie, budowa i sposób zamknięcia. Kieszenie taktyczne wykorzystywane są do wielu zadań. Można w nich przenosić sprzęt wojskowy albo np. mapy i notatniki. Najczęściej zamykane są na rzep lub zamek błyskawiczny.  

Kieszenie medyczne pełnią tylko jedną funkcję. Służą do przenoszenia ekwipunku medycznego. Powinny mieć budowę i ilość przegród przystosowaną do sprzętu medycznego.

Aby kieszenie dobrze pełniły swoje funkcje, muszą być funkcjonalne i trwałe. 

Kiszenie taktyczne i medyczne — jakie modele wybrać?

Kieszenie taktyczne i medyczne powinny być wykonane z trwałych oraz wytrzymałych materiałów. Nasze modele zostały wyprodukowane z cordury, bardzo odpornej na otarcia i działanie warunków atmosferycznych. Warto też podkreślić, że niektóre nasze modele są usztywniane, aby jeszcze lepiej chronić zawartość przed uszkodzeniem.

Część naszych kieszeni jest kompatybilna z systemem MOLLE/PALS. Będziesz mógł je przypiąć do kamizelek lub plecaków taktycznych, które posiadają taśmy w tym systemie. Inne mniejsze modele może przytwierdzić do torby czy plecaka jak brelok lub do paska. 

Większość naszych kieszeni posiada rzepy, zamki błyskawiczne lub klamry. Zamknięcie powinieneś dopasować do swoich potrzeb. Pamiętaj, że w przypadku kieszeni medycznych liczy się czas działania.

Oferujemy Ci wiele modeli o różnej wielkości, ilości przegród i przeznaczeniu. Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz:

Wśród naszych kieszeni znajdziesz też wiele innych praktycznych i trwałych modeli.

Kiszenie taktyczne i medyczne — pomieszczą niezbędny sprzęt, który będziesz miał na wyciągnięcie ręki 

Kieszenie taktyczne i medyczne pozwolą Ci przetransportować każdy niezbędny sprzęt. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom będzie on dobrze zabezpieczony i jednocześnie łatwo dostępny.