Kolter

Kolter - pistolety gazowe RMG - bez pozwolenia

Kolter to marka pod którą znajdziemy artykuły obronne bez pozwolenia takie jak pistolety typu RMG - na wkłady z gazem obronnym oraz akcesoria do nich.

Najpopularniejsze z nich to pistolety KOLTER RMG 19, RMG-23 oraz nowość RMG-19 PRO.

Pod marką KOLTER występują także akcesoria strzeleckie i survivalowe.

Firma Kolter posiada w swojej ofercie artykuły obronne, na które niepotrzebna jest zgoda, takie jak pistolety na wkłady z gazem obronnym. Bez problemu dostaniesz również zapasowe wkłady gazu do pistoletów. Jeśli więc chcesz poczuć się bezpiecznie, koniecznie pomyśl nad zakupem tego przedmiotu, gdyż łączy w sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Gaz pieprzowy posiada długi termin ważności, bo aż 3 lata, więc jest użyteczny przez długi czas. Firma ta posiada również koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na sprzedaż broni palnej osobom upoważnionym.

W ofercie firmy oprócz akcesoriów obronnych możesz znaleźć między innymi karty wielofunkcyjne, które sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju wypraw survivalowych oraz campingów. Tego rodzaju rozwiązanie jest również niezwykle praktyczne w domu, gdyż masz wszelkiego rodzaju urządzenia jak śrubokręt, otwieracz do puszek czy piłę do drewna w jednym miejscu i zawsze pod ręką.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)