Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nagrody i wyróżnienia sklepu broń.pl. Dziękujemy za uznanie.

Sklep broń.pl jest nowoczesną platformą e-commerce z ofertą m.in. dla miłośników różnych rodzajów broni palnej i białej, wiatrówek, sprzętu survivalowego i outdoorowego. Dzięki bardzo przystępnemu systemowi obsługi i kontaktu z klientem zebraliśmy najważniejsze nagrody konsumenckie.

Jednym z pierwszych sygnałów poważnego odbioru działalności e-sklepu broń.pl była jego rosnąca popularność wśród internautów. W 2008 i 2010 roku zbadali ją dziennikarze Wprost i Money.pl, po czym nagrodzili broń.pl 3 miejscem w kategorii Sklepy specjalistyczne. Jeszcze w 2012 roku nasz e-sklep zdobył dziennikarską nagrodę, tym razem od Money.pl, Wyborczej i Wyborczej.biz – tę samą pozycję w tej samej kategorii.

Kiedy w 2009 roku broń.pl otrzymał pierwsze znaczące wyróżnienie, Certyfikat Polish Product w kategorii Produkt Roku, wiedzieliśmy, że jakość naszych usług handlowych została potwierdzona także przez współpracujących z nami partnerów biznesowych. Przyznanie tej nagrody wyraźnie świadczyło o mocnej pozycji i świetnie rokującej obecności naszego e-sklepu na rynku broni.

Ranga otrzymanych nagród dla broń.pl istotnie wzrosła po wielokrotnym przyznaniu naszemu sklepowi internetowemu Złotego Lauru Konsumenta. W 2015 roku przyznano nam ten najważniejszy Laur po raz piąty, od 2013 roku trzeci raz z rzędu. Podstawą do nagradzania w tym renomowanym i ogólnopolskim plebiscycie są bezpośrednie opinie klientów – nie do przecenienia i bezsprzecznie kluczowe dla dziś kontynuowanego rozwoju naszego e-sklepu.  Ważny jest również kontekst wręczonych Laurów – kategoria Sklepy z bronią – który wskazuje na wysoką rozpoznawalność broń.pl w tym wyspecjalizowanym sektorze rynkowym na tle wymagającej konkurencji. Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy Laur Dekady (2004-2014) dla najlepszego sklepu z bronią, który jest osiągnięciem znakomicie tytułującym już ustaloną pozycję marki broń.pl, przodującej w sprzedaży broni bez zezwoleń.

Największym sprawdzianem kompetencji w zakresie realizacji zamówień i zasad kupowania w broń.pl jest nasze współdziałanie z Opineo.pl – najbardziej liczącym się polskim serwisem oceniającym funkcjonowanie e-sklepów i sklepów stacjonarnych oraz recenzującym jakość produktów. Portal Opineo.pl wyróżnił broń.pl w kategorii Sport dwukrotnie: w Rankingu Najlepszych Polskich E-sklepów w 2012 roku i przyznając, wraz z serwisem Skąpiec.pl, wyróżnienie 2011/2012 za obecność w TOP10 sklepów. W latach 2018-19 całkowicie zmieniliśmy interfejs graficzny oraz aspekty wyszukiwania i prezentowania asortymentu w broń.pl. Odtąd, klienci mogą szybciej i bardziej intuicyjnie odnajdować produkty w naszym e-sklepie. Oprócz wyróżnienia 2014, w następnym roku zajęliśmy bardzo wysokie 2 miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015 w kategorii Militaria i Survival. Do rozstrzygającego etapu trafiliśmy spośród tysięcy e-sklepów.

 

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com