Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Broń na kule gumowe i pieprzowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 23

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 23

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Wśród legalnych, dostępnych bez pozwolenia sposobów na obronę osobistą, broń na kule gumowe jest jedną z najczęściej wybieranych. Broń tego typu warto więc mieć przy sobie i użyć zawsze wtedy, kiedy nasze zdrowie i życie będzie zagrożone. Bronić można się zarówno kulami gumowymi jak i pieprzowymi które po trafieniu w cel pękają i wytwarzają chmurę duszącego i łzawiącego gazu obezwładniającego.

Miotacz kul gumowych – konstrukcja

Broń oparta na działaniu kul gumowych występuje najczęściej w formie pistoletów, rewolwerów lub strzelb aby oprócz efektu obezwładnienia uzyskać jeszcze efekt odstraszenia, jednak w naszej ofercie występuje także jako latarka. Niepozorne urządzenie które nie zwraca szczególnej uwagi a jest równie skuteczne jak pistolet czy rewolwer. Jego konstrukcja to przede wszystkim pneumatyczna wyrzutnia, która wprawia w ruch kulę i wystrzeliwuje ją w kierunku napastnika.

Jak działa broń na kule gumowe?

Wybierając broń na kule gumowe bez zezwolenia warto zwrócić uwagę na sposób działania broni. Jest to wyrzutnia oparta na działaniu urządzenia pneumatycznego, które zasilane jest kapsułami na sprężony dwutlenek węgla. Ich budowa sprawia, że działanie broni jest ukierunkowane w taki sposób, by nie tylko odstraszać napastnika, ale także skutecznie przed nim bronić. Ma też walory szkoleniowe.

Posługiwanie się bronią na kule gumowe bez zezwolenia

Posługiwanie się tego rodzaju miotaczem kul gumowych jest niezwykle proste i może – po uprzednim przeszkoleniu – być stosowane przez każdego. Warto jednak pamiętać, że tego rodzaju broń ma za zadanie służyć także do innych celów, niż tylko obrona przed napastnikiem, a więc jej wykonanie jest niezwykle precyzyjne, a każdy z modeli jest używany nie tylko przez osoby indywidualne do obrony własnej, cywilnej, ale także przez wykwalifikowane agencje ochrony.

Jakie efekty daje zastosowanie miotacza kul gumowych?

Zastosowanie broni na kule gumowe bez zezwolenia jest skuteczne przy atakach napastników. Już sam wygląd odstrasza osoby agresywne i sprawia, że ich działania stają się mniej zdecydowane. Poza tym kule gumowe bardzo skutecznie unieruchamiają przeciwnika. Służą one do bezpośredniego odparcia ataku, a zatem mają za zadanie zadać ból, jednak nie powodują one poważniejszych uszkodzeń ciała. Do tego rodzaju broni można także użyć kul gazowych, które po wystrzale rozpylą chmurę substancji czynnej, powodując unieszkodliwienie napastnika na znaczny czas.

Broń na kule gumowe – kiedy stosować?

Miotacz kul gumowych to przede wszystkim produkt, który stosuje się do obrony własnej. Często jednak korzystają z nich agencje ochrony, nie tylko podczas konkretnych akcji, ale także w czasie ćwiczeń. Jest to bowiem bardzo realnie odwzorowany przedmiot i pozwala na wykonywanie takich samych czynności jak w przypadku pistoletów tradycyjnych. Broń na kule gumowe jest wykorzystywana także w strzelectwie, gdzie jako środek treningowy używa się kul barwiących, dzięki czemu doskonale widać celność pocisków.

Popularne modele broni

Każdy z modeli, które prezentujemy w ramach tej kategorii to wysoka jakość miotaczy kul gumowych. Na uwagę zasługuje kilka różnorodnych modeli:

  • Pistolet na kule gumowe Pepperball TCP – jeden z najmocniejszych na rynku, dostępny bez zezwoleń pistolet na kule, którego moc wystrzału to aż 16 J. Jest wygodny i lekki, a używać w nim można kul gumowych oraz z gazem pieprzowym PAVA oraz pocisków z lotką o zasiego do 50m.
  • Pistolet BYRNA HD – równie mocny o wysokiej energii strzału. Zaletą tego modelu jest innowacyjny system przebijania kapsuły CO2 - automatycznie przy pierwszym strzale. Daje to gwarancję skuteczności użycia w każdej sytuacji. Wygodny i praktyczny. NOWOŚĆ roku 2021
  • Latarka Pepperball S2 z wyrzutnią – nietypowy sposób umiejscowienia miotacza kul gumowych. W tym wypadku silna i praktyczna latarka jest także skuteczną wyrzutnią o sile 16 J. Posiada laserowy celownik oraz możliwość wykorzystania kul z gazem pieprzowym PAVA.

Uniwersalne zastosowanie

Warto pamiętać, że każdy z oferowanych przez nas modeli broni na kule gumowe bez zezwolenia spełnia normy i jest zaliczany do produktów wysokiej klasy.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com