Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Pozostałe

Noże i ostrza wykorzystywane są zarówno w outdoorze, jak i w domu. Codziennie każdy używa noży kuchennych i innych akcesoriów, które służą do cięcia, krojenia, odcinania i nacinania. W tej kategorii znajdziesz przydatne gadżety, które ułatwią życie na biwaku i podczas przygotowywania obiadu w Twojej kuchni.

Jak szybko i wygodnie przygotować posiłek?

Przygotowanie jedzenia to ważna codzienna czynność. Niestety jest też dość czasochłonna. Dlatego warto szukać metod, aby nieco przyspieszyć cały proces. Jak to zrobić? Obieranie warzyw i owoców przebiega sprawnie, gdy użyjesz do tego celu ostrej i wygodnej obieraczki. Obierak do warzyw Victorinox ma ostrze ze stali nierdzewnej i wygodny, ergonomiczny kształt. Pewnie leży w dłoni i znacznie przyspiesza obieranie warzyw w domowej i biwakowej kuchni. Kształt rękojeści z tworzywa sztucznego sprawia, że używanie przedmiotu jest intuicyjne, minimalizuje też ryzyko skaleczenia delikatnej skóry dłoni. Pozostałe sposoby na szybkie obieranie warzyw wiążą się z marnowaniem niewielkiej ilości jedzenia, ponieważ ciężko utrzymać taką precyzję, jak w przypadku obieraczki. Ostrze prowadzone jest w ten sposób, że oddziela jedynie cienką warstwę skórki, co ogranicza ilość generowanych odpadów kuchennych.

Uniwersalny nóż do wielu zastosowań

O wszechstronności noża świadczy przede wszystkim mnogość zastosowań. W naszym sklepie znajdziesz niewielki nóż typu push dagger, Cold Steel Urban Pal, który zmieni Twoje postrzeganie noży. Jego głownia wykonana jest ze stali nierdzewnej. Japoński materiał charakteryzuje się zdolnością do utrzymywania ostrości roboczej, dzięki czemu utrzymanie noża w dobrej kondycji nie jest trudne. Krótkie noże podręczne powinny być osadzone na rękojeści wykonanej z tworzywa zapobiegającego ślizganiu i zapewniającego pewny chwyt. Ostrość i gładkość cięcia to ważne parametry, które świadczą o doskonałej jakości ostrza. Jakie pozostałe cechy powinien mieć dobry nóż?

  1.     Wygodne trzymanie w jednej ręce.
  2.     Wytrzymałość na zniszczenia.
  3.     Odporność na rdzę.
  4.     Możliwość przymocowania noża.

Ostrza użytkowane codziennie lub okazjonalnie muszą być przechowywane w bezpieczny sposób. Dlatego w miarę możliwości odkładaj je do pokrowców lub pochewek. Dzięki temu przedłużysz ich żywotność i ograniczysz ryzyko skaleczenia.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com