Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Farby do maskowania i kamuflażu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 25

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Farby do maskowania i kamuflażu

Miłośnicy polowań, pojedynków ASG czy survivalu powinni mieć na wyposażeniu farby do malowania i maskowania. To niezwykle łatwe w użyciu i praktyczne akcesoria survivalowe, które pozwolą Ci ujednolicić barwę odkrytych części ciała i elementów wyposażenia z kolorami otoczenia. Sprawdź dostępne opcje w naszym sklepie internetowym!

Kiedy warto stosować farby do maskowania i kamuflażu?

Najczęściej farby do maskowania i kamuflażu stosowane są przez miłośników gier ASG i paintballa. Mogą w ten sposób skutecznie wtopić się w otoczenie, malując twarz oraz dłonie. Akcesoria maskujące w formie farb i past sprawdzają się też do znaczenia broni i ekwipunku, by nie odróżniał się wyraźnie w krajobrazie potyczki lub podczas polowania. Produkty te są w pełni bezpieczne dla skóry i nie poddają się rozpuszczaniu pod wpływem potu czy wody. Są więc sprawdzoną metodą maskowania nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Jak dobierać rodzaj farb i past do maskowania?

Nie wystarczy jedynie sięgnąć po farby do maskowania i kamuflażu bez dopasowania ich do terenu. W polskim krajobrazie dominują barwy zielone, brązowe i czarne, ale podczas bezśnieżnej zimy najlepiej jest stosować tylko ciemne kolory. Inaczej jest w warunkach intensywnego zaśnieżenia, gdzie niemal wszystko dokoła jest białe. Na stepach i przestronnych terenach pustynnych dominujący będzie kolor piaskowy, dlatego stosowanie ciemnych barw nie zapewni skutecznego maskowania. Dobrze jest też stosować farby wielokolorowe, które będą gwarantowały wysoki poziom kamuflażu.

Jakie propozycje farb do kamuflażu wybrać?

Godnym polecenia produktem jest widoczna w naszym sklepie internetowym farba do kamuflażu BCB 2-kolorowa w sztyfcie czarno-zielona. Świetnie sprawdza się w europejskich warunkach geograficznych do maskowania ciała, ekwipunku i broni. Jest wyjątkowo odporna na działanie wilgoci w postaci deszczy i potu. Można ją bezpiecznie stosować na skórę bez obaw o odczyn alergiczny. Pozostaje na swoim miejscu nawet pod wpływem silnego promieniowania UV. Podobnie jest z farbą do kamuflażu BCB 2-kolorowa w sztyfcie 60g. To odmiana nieco jaśniejsza, która również świetnie sprawdza się w naszym krajobrazie.

Zmyl przeciwnika z naszymi farbami do maskowania

Czasem o powodzeniu pojedynku lub polowania decydują najmniejsze szczegóły. Dlatego warto stworzyć odpowiedni kamuflaż, którego dopełnieniem są farby do maskowania i kamuflażu. Już dziś sprawdź pełną ofertę naszego sklepu internetowego i skompletuj swój niezbędny zestaw do maskowania! Nie zapomnij też zajrzeć do innych kategorii, w których znajdziesz niezbędne wyposażenie terenowe. Zapraszamy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com