Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Środki na owady

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 56

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 56

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Nie tylko w tym roku plaga komarów dopadła Polskę. Wzrost zachorowań na boreliozę wśród ludzi i babeszjozę u psów wskazuje, że z roku na rok trzeba znajdować coraz lepsze środki przeciw kleszczom, które pojawiają się już w przydomowych ogródkach czy żywopłotach sąsiadów. Dlatego warto poznać każdy środek walki z nieprzyjemnym pajęczakiem, który może przynieść nam poważne problemy.

Dlaczego środki na kleszcze są tak potrzebne?

Dla kleszczy łagodna zima to najlepsze, co może ich spotkać. Dlatego w latach po takich zimach jest ich zdecydowanie więcej. W Polsce normalnie żyje około 19 gatunków kleszczy, a na świecie jest ich ponad 900. Nic dziwnego, że proponowane przez nas środki na kleszcze są tak skuteczne, ale i chętnie wybierane. Ten pajęczak szuka ofiary, aktywuje się w okolicach ssaków i wspina się na ich skórę. Następnie przebija ją i wbija się w żyłę. Dzięki temu otrzymuje życiodajną dla niego krew.

Kleszcze tak dorastają i tak się rozwijają. Potrzebują krwi naszej i naszych zwierząt. Dlatego atakują nas z takim zapamiętaniem. To dzięki mocnym szczypcom kleszcz jest w stanie tak dobrze wbić się w ciało i nie odpadać przy okazjonalnym drapaniu. Podobnie jak komary, żywią się krwią, jednak potrzebują jej znacznie więcej. Dlatego w tej kategorii oferujemy zarówno środek na kleszcze, jak i odstraszacz komarów

Jak się chronić – odstraszacz kleszczy

Aby dobrze chronić swoje ciało przed komarami i kleszczami, warto sięgnąć po sprawdzone metody. W ramach tej kategorii znajdziesz środki na kleszcze oraz środki na komary. Dbamy o to, by produkty tu sprzedawane były nie tylko skuteczne i przeciwdziałały kleszczom i komarom oraz innym pasożytom typowym dla lata w Polsce, ale także aby były bezpieczne dla zdrowia, także dziecka.

Zależy nam na tym, by wszystkie środki, które tu oferujemy były doskonałym rozwiązaniem, które zniweluje ryzyko zachorowania na choroby odkleszczowe zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Dlatego proponujemy rozwiązania zarówno nowatorskie, jak i klasyczne, ale za każdym razem tak samo skuteczne.

Jakie są rodzaje produktów w kategorii odstraszaczy komarów i kleszczy?

W naszym asortymencie posiadamy nie tylko lampy przeciw komarom czy specjalne środki chemiczne, służące do spryskiwania powierzchni ciała i uniemożliwiające insektom dostanie się pod skórę ludzką, ale także nowoczesne rozwiązania, odstraszacze kleszczy działające na ultradźwięki, które sprawiają, że kleszcz nie uaktywnia się w sąsiedztwie człowieka czy zwierzęcia.

Do wyboru są także rozwiązania do domu oraz takie produkty, które można stosować dla ludzi oraz bezpiecznie aplikować przy dzieciach, dzięki czemu najmłodsi również są chronieni przed pojawieniem się pasożytów.

Kilka produktów z kategorii środków na komary i kleszcze

Szukając skutecznej pomocy w walce z kleszczami i komarami, warto zwrócić uwagę na szeroką gamę naszych produktów, w której zadbaliśmy o różnorodności oraz jakość.

  • Tickless Baby – <strong>odstraszacz kleszczy</strong> dla dzieci. Całkowicie bezpieczny, działający na ultradźwięki, których nie słyszymy, a które skutecznie przeciwdziałają przed wczepieniem się kleszcza w skórę malucha.

  • Tickless Pet Mini – mały, przyczepiany do obroży odstraszacz ultradźwiękowy dla psów.

W ofercie jest także wiele innych środków, takich jak odstraszacze komarów, które zadbają o Twoje zdrowie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com