Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Krótkofalówki

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Krótkofalówki

Asortyment naszego sklepu Broń.pl obejmuje sprzęt umożliwiający skuteczną komunikację w terenie, w sytuacjach kiedy telefony komórkowe nie są w stanie spełnić swojej roli. Służą do tego krótkofalówki. To praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się proste w użyciu i jednocześnie wytrzymałe radiotelefony.

Czym są krótkofalówki?

Krótkofalówki to urządzenia nadawczo-odbiorcze umożliwiające sprawne przekazywanie wiadomości głosowych. Sprzęt ten działa przy wykorzystaniu krótkich i ultrakrótkich fal radiowych. W otwartym terenie i przy dobrych warunkach atmosferycznych pozwalają na wymianę informacji nawet na odległość 10 km, jak znajdujące się w naszej ofercie Radiotelefony Baofeng BF-T17. Sprzęt ten nie wymaga pozwolenia.

Jakie jest zastosowanie krótkofalówek?

Urządzenia radiowe w postaci krótkofalówek są wykorzystywane podczas grupowych gier terenowych, wypraw górskich, rozgrywek paintballowych i airsoftowych, czy leśnych wycieczek. Umożliwiają komunikację w trakcie uprawiania outdoorowych sportów ekstremalnych, a ponadto korzystają z nich pracownicy budowlani, obsługa imprez plenerowych, czy służby publiczne.

Jakie krótkofalówki dostępne są w naszym sklepie?

W ofercie naszego sklepu Broń.pl posiadamy krótkofalówki renomowanych producentów specjalizujących się w urządzeniach do łączności, jak Baofeng oraz Midland Radio, na przykład Radiotelefony Midland PMR XT30. Odznaczają się one solidną obudową odporną na uszkodzenia, a ponadto posiadają funkcje eliminowania fal i hałasu. Nasz asortyment obejmuje krótkofalówki wyposażone w wydajny akumulator, wbudowaną latarkę LED, regulację głośności, czy odbiornik radia FM oraz akcesoria w postaci zestawu ładowarek, praktycznych smyczy i słuchawek.

Krótkofalówki to poręczne urządzenia, w które warto wyposażyć się podczas wycieczki do lasu, w góry, czy udziału w plenerowych grach zespołowych. Jest to tani i praktyczny sposób na skuteczną komunikację. W naszej ofercie posiadamy wytrzymałe i niezawodne radiotelefony — zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.