Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Moskitiery

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Moskitiery

Podczas letniego odpoczynku nawet najlepszy humor mogą popsuć komary i inne insekty. Dlatego dobrze jest mieć przy sobie moskitiery, które będą chroniły Cię przed ich wpływem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz skuteczne i wytrzymałe moskitiery różnych typów, które pomogą Ci zadbać o komfort odpoczynku. Sprawdź!

Komu przyda się moskitiera uniwersalna?

Trzeba przyznać, że moskitiery to wyjątkowo przydatne akcesoria biwakowe. Warianty uniwersalne, jak np. moskitiera MFH, zapewniają świetną ochronę, gdy odpoczywasz pod tarpem, czyli płachtą biwakową lub gdy masz wytrzymałe schronienie z brezentu. Sprawdzają się również w domowych warunkach, gdy potrzebujesz zabezpieczyć taras, czy huśtawkę ogrodową przed nieproszonymi gośćmi. Jej zastosowanie sięga do wnętrza domu, bo moskitiera ta sprawdzi się również nad łóżkiem.

Gdzie wykorzystasz moskitierę dedykowaną?

W naszej ofercie znajdziesz też moskitiery o węższym zastosowaniu. Wersje turystyczne dopasowane do tarpów i hamaków jak np. Lesovik MAGLA, zapewniają świetną ochronę w warunkach survivalowych. Z takiej moskitiery możesz stworzyć niemal zamknięte „pomieszczenie”, dzięki systemowi naciągu linkowego oraz ściągaczowi w dolnej strefie. Możesz również przymocować ją szpilkami do ziemi, co zapewni ci skuteczny naciąg i stworzenie wygodnego zabezpieczenia przed komarami i insektami. Wariant Lesovik MAGLA możesz również dopasować do swojego hamaku, by podczas snu pod gołym niebem całkowicie zapomnieć o latających owadach.

Dlaczego moskitiera to świetny wybór?

Podczas wędrówek i zabawy przy ognisku warto stosować płynną ochronę przed kleszczami, komarami i innymi insektami. Jednak w czasie snu nie ochronią one wystarczająco, dlatego lepiej zaopatrzyć się w moskitiery. Sprawdzają się podczas każdej formy snu pod gołym niebem, ale też przy otwartych oknach i na balkonie lub tarasie. To świetny wybór dla tych, którzy nie chcą na noc spryskiwać się substancjami odstraszającymi owady.

Wybierz moskitiery i zapewnij sobie spokojny sen

W naszej ofercie umieściliśmy moskitiery uniwersalne i dedykowane pod konkretne zastosowania. Dlatego wybierz dla siebie takie, które dopasują się do twoich oczekiwań. Sprawdź wszystkie dostępne modele już dzisiaj! Zapraszamy!