Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kabura skórzana do pistoletów Colt 1911 / Ranger 1911

Kod SKU: 3.1596
Kod EAN: 5907461611576
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
99,00 zł

-mocowanie do pasa

-możliwy montaż na szelkach

-skóra tłoczona o gruboości do 3 mm.

Kabura skórzana, tłoczona do modeli pistoletów typu COLT 1911 oraz serii pistoletów Ranger 1911.

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.

Pewni wysokiej jakości naszych produktów udzielamy na nasze produkty 24 miesięcznej gwarancji !


Więcej informacji
Kod SKU3.1596
ProducentGUARD
Kod EAN5907461611576
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kabura skórzana do pistoletów Colt 1911 / Ranger 1911
Więcej z GUARD