Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pałki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Skuteczne, poręczne i nierzucające się w oczy, a także łatwe w obsłudze – takie są pałki obronne które możesz znaleźć poniżej. W tej kategorii oferujemy nie tylko same pałki, ale także różne akcesoria do nich, co sprawia, że znajdziesz tu kompleksowe wyposażenie swojego ekwipunku dla bezpieczeństwa. Zwróć uwagę na właściwy wybór i czuj się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Czym są pałki obronne i jak działają?

Pałka to narzędzie do samoobrony dla osób cywilnych oraz środek przymusu bezpośredniego jednostek mundurowych i agencji ochrony. Są więc wykorzystywane w różnych sytuacjach i przez różne podmioty. Pałka obronna jest podstawowym wyposażeniem polskiego policjanta. Jest bowiem lekka, wygodna w użyciu i skuteczna.

Dlatego również Ty możesz używać jej do samoobrony, by obronić się przed napastnikiem, gdy zajdzie taka potrzeba. Pałki są lekkie, poręczne i małe. Ich działanie jest bardzo proste, bowiem jest to teleskop metalowy lub z tworzywa sztucznego, który rozwija się, w momencie gdy jej potrzebujesz. Wówczas możesz użyć jej jako środka odganiającego przeciwnika.

Dlaczego warto używać pałki obronnej?

Pałka jest przeznaczona do samoobrony. Nie jest środkiem do terroryzowania innych oraz nie powinna być używana do ataku. Jej użycie jest uzasadnione tylko, w momencie gdy napastnik zagrozi Twojej nietykalności i poczujesz się zagrożony jego działaniem. Pałka obronna teleskopowa zwana także baton jest wykorzystywana bardzo często także przez kobiety. Jest lekka, a daje im przewagę w starciu z silniejszym przeciwnikiem.

Może być także bardzo praktyczna, a to dzięki dodatkom, które sprawiają, że można jej używać także w innych celach. To przedmiot, który warto mieć przy sobie, bowiem może przydać się nie tylko do odparcia ataku agresora. Warto jednak wiedzieć, jak się nią posługiwać, by w momencie zagrożenia umieć się bronić i ją posługiwać. Warto zdawać sobie sprawę z zagrożeń czyhających w wielu miejscach przestrzeni publicznej i reagować pałką obronną nim będzie za późno.

Pałka obronna teleskopowa – różne modele

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje pałek obronnych teleskopowych. Będą tu między innymi takie modele, jak:

  • Pałka TONFA ESP TF-24 – model z uchwytem. Wygodna i szybka, łatwa w obsłudze. Jest lekka i produkowana z wysokiej jakości polipropylenu. Nie tylko chroni rękę przed uderzeniem, ale także równomiernie rozkłada siłę przy uderzeniach. Jej konstrukcja umożliwia zastosowanie w samoobronie z wykorzystaniem sztuk walki.

  • Pałka teleskopowa BATON ESP 16” – specjalny model <strong>pałki obronnej teleskopowej</strong>, która jest mała, lekka i poręczna. Szybko się wysuwa i działa niemalże natychmiast. Jest krótka, wykonana z gumy i niezwykle wytrzymała.

  • Pałka gumowa długa KOLTER GUARD – to pałka specjalnego przeznaczenia. Raczej nie jest skuteczna przy cywilnej samoobronie, bowiem jest długa i nieporęczna w przechowywaniu. Używana przez służby jako środek przymusu bezpośredniego.

Pałki obronne teleskopowe – akcesoria

Oprócz batonów - pałek obronnych, w naszym asortymencie znajdują się także liczne akcesoria wykorzystywane do rozszerzenia możliwości tych urządzeń służących do samoobrony. Między innymi mowa o takich przedmiotach jak: lusterka do pałek teleskopowych, specjalne gumowe kocówki, saperki dokręcane lub nasadki czy pasy do łatwiejszego poruszania się z tymi przedmiotami.

Warto zwrócić uwagę na jakość i wykonanie wszystkich akcesoriów, które można dostać na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe i oferowały tylko doskonałą jakość oraz więcej możliwości dla każdego, kto czuje się zagrożony i chce używać pałki do samoobrony lub jako służba jako środek przymusu bezpośredniego.

Najmocniejsze i najtrwalsze są batony - pałki teleskopowe hartowane. Wykonane są one z mocniejszego, hartowanego metalu. Są one bardziej odporne na wygięcia i uszkodzenia. 

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com