Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Kabura skórzana do rewolwerów z lufą 4,5''

Kod SKU: 3.1597
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
99,00 zł

-mocowanie do pasa

-możliwy montaż na szelkach

-skóra tłoczona o gruboości do 3 mm.

Kabura skórzana, tłoczona do modelu rewolwerów z dłuższą lufą 4,5 cala.

Polecana do rewolwerów Zoraki K6L oraz Ekol, często również wybierana przez klientów do rewolwerów czarnoprochowych.

Kabury marki bron.pl są obecne na rynku militarnym od wielu lat, nasza firma bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach naszych klientów stale podnosi jakość i walory użytkowe produktów.
Kabury z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości skóry z trwałym, gładkim czarnym licem lakierowanym w zaawansowanym procesie technologicznym.


Każda kabura tłoczona jest na gorąco za pomocą specjalnych form pod dany model co ma wpływ na stabilne położenie i przenoszenie broni w kaburze.

Wewnętrzna strona skóry to specjalnie przetłoczona dwoina o wyjątkowo miękkiej strukturze która zabezpiecza i nie rysuje oksydy, lakieru zamka oraz szkieletu broni jak często zdarza się to przy kaburach polimerowych lub z kydexu.

Wysokiej jakości nici które używamy do zszycia kabur gwarantują wieloletnią możliwość użytkowania naszych kabur bez obaw związanych z utratą fasonu oraz walorów użytkowych.


Niklowane grube ramki wszyte za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy nośnej umożliwiają przenoszenie kabur pod pachą na szelkach które także mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.


Broń z naszych kabur można wyciągnąć w szybki, intuicyjny i wygodny sposób, zapięcie napy znajduje się w górnej części kabury i osadzone jest na specjalnie wszytej wzmacnianej polimerowej wkładce nadającej sztywności odpinanej części.


Więcej informacji
Kod SKU3.1597
ProducentGUARD
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kabura skórzana do rewolwerów z lufą 4,5''
Więcej z GUARD