Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nieśmiertelniki

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Nieśmiertelniki

Chcesz podkreślić swój outdoorowy styl, masz zamiłowanie do gadżetów militarnych, albo po prostu potrzebujesz wygrawerować najważniejsze dane o sobie? Nieśmiertelniki to coś, co Ci się przyda! Każdy fan survivalu i męskich wypadów ma taki gadżet przy sobie. Sprawdź ofertę nieśmiertelników w naszym sklepie internetowym!

Czym jest nieśmiertelnik?

Na to, jak wyglądają nieśmiertelniki, ogromny wpływ ma popkultura. To dzięki niej świat dostrzegł amerykańskie wzory tych drobnych blaszek, które mieli na wyposażeniu wszyscy żołnierze. Te drobne metalowe elementy zawierają na swojej powierzchni najważniejsze dane dotyczące żołnierza – imię, nazwisko, grupę krwi, PESEL i napisy wojskowe. W zależności od kraju mogą nieco różnić się od siebie. Niektóre nieśmiertelniki wykonane są z dwóch identycznych blaszek, tak jak model Helikon ze stali nierdzewnej, inne występują w jednym egzemplarzu przygotowanym do przełamania na pół. Nie zmienia się jedynie ich zastosowanie – mają służyć do identyfikacji nieprzytomnego lub poległego żołnierza.

Jakie zastosowanie ma nieśmiertelnik dla cywila?

Dzisiaj nieśmiertelniki są ciekawym dodatkiem do stylizacji outdoorowej fana militariów i survivalu. Można na nich wybić lub wygrawerować najpotrzebniejsze informacje o sobie, lub umieścić inne dowolne napisy. To też bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Te dwie małe blaszki mogą również mieć bardzo praktyczne zastosowanie. Dla osób, które uwielbiają surowe warunki natury i samotne wypady nieśmiertelniki to w zasadzie niezbędny gadżet. Mogą uratować życie, gdy z powodu nagłego wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia ktoś zauważy nieprzytomną osobę.

Już teraz wybierz dla siebie nieśmiertelnik!

Na rynku dostępnych jest mnóstwo nieśmiertelników, dlatego przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie odpowiedni. Możesz wygrawerować lub wybić na nich dowolne znaki. Niektórzy zamiast tego wycinają ostrym narzędziem pożądane symbole dla podkreślenia surowego charakteru nieśmiertelnika. Sprawdź dostępne opcje tych drobnych gadżetów w naszym sklepie i wybierz dla siebie najlepszy!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com