Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Akcesoria do pistoletów gazowych RMG

Akcesoria do pistoletów gazowych RMG
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Akcesoria do pistoletów gazowych RMG

Chcesz czuć się pewnie i bezpiecznie, niezależnie od okoliczności? Szukasz idealnej dla siebie opcji broni do samoobrony? Nie chcesz ryzykować zakupem paralizatora, wolisz przedmioty w kształcie broni palnej? Rozważ zakup pistoletu gazowego RMG! Korzystając z akcesoriów do pistoletów gazowych RMG bez trudu unikniesz napaści, odstraszając napastnika. Wybierz skuteczność i niezawodność, bądź bezpieczny niezależnie od okoliczności.

Działanie pistoletów gazowych zbliżone jest do tych używanych przez policję. W tym przypadku, pociągając za spust, wyrzucona zostaje substancja czynna, wywołująca łzawienie, która w założeniu powinna uniemożliwić atak napastnika, dzięki wywołaniu chwilowej niedyspozycji. W ten sposób potencjalna ofiara ma szansę na wezwanie pomocy lub ucieczkę. Co więcej, atutem tego typu broni jest także jej funkcja odstraszająca.

Z tego powodu  warto nie tylko inwestować w zakup broni, ale także w akcesoria do pistoletów gazowych RMG, takie jak zapasowy wkład do pistoletów RMG, dzięki czemu zapewnia się sobie skuteczną samoobronę.

Oferta akcesoriów do pistoletów gazowych RMG sklepu broń.pl

W ofercie sklepu broń.pl w podkategorii akcesoriów do pistoletów gazowych RMG znajduje się zapasowy wkład gazu. Obecnie w asortymencie odnaleźć można jeden tego typu produkt, producenta Kolter. Wymienny wkład kompatybilny jest z następującymi pistoletami:

  • RMG-19;
  • RMG-19 Pro;
  • RMG-23;
  • RMG-25.

Tym samym, posiadając pistolet marki Kolter, dostępnego na stronie broń.pl, można bez trudu dobrać niezbędne akcesoria do pistoletów gazowych RMG, dzięki czemu zapewnia się sobie bezpieczeństwo nawet na wiele lat.

Korzyści posiadania zapasowych akcesoriów do pistoletów gazowych RMG

Decydując się na zakup zapasowego wkładu gazu do pistoletu, użytkownik tego typu broni zapewnia sobie dodatkowe wyrzuty chmury gazowej. W przypadku produktów marki Kolter jest to około sześciu szans na samoobronę. Warto mieć na uwadze, że tworząca się chmura ma odległość około trzech metrów. Dostępne wkłady posiadają 15 ml pojemności.

Atutem oferowanych akcesoriów do pistoletów gazowych RMG, dostępnych na w sklepie broń.pl jest długi okres ważności zapasowych wkładów wymiennych, sięgający nawet trzech lat.

Oferta skierowana do każdego ceniącego sobie bezpieczeństwo

Znany i renomowany producent Kolter stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Wszystkie akcesoria do pistoletów gazowych RMG, które dostępne są w sklepie internetowym, stworzono jedynie z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu użyty gaz z pewnością nie zawiedzie w żadnej kryzysowej sytuacji.

Cena produktów z podkategorii akcesoriów do pistoletów gazowych RMG

Sklep broń.pl dokłada wszelkich starań, aby oferowane w wybranych kategoriach i podkategoriach produkty, wliczając w to także akcesoria do pistoletów gazowych RMG były zawsze w korzystnej cenie.

Z tego powodu dostępne w asortymencie zapasowe wkłady gazu do pistoletów RMG, dostępne są za jedyne 49 zł.

W trosce o własne bezpieczeństwo nie ma miejsca na półśrodki. Z tego powodu optymalnym wyborem pośród akcesoriów do pistoletów gazowych RMG są zapasowe wkłady do gazu. Korzystna cena, wysoka jakość, niezawodność, długi termin przydatności, sześć wyrzutów chmury gazowej i jej unikalny zasięg łącznie sprawiają, że zapasowe, wymienne akcesorium powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com