Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alarmy osobiste i odstraszacze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Odstraszacze to proste w obsłudze, elektroniczne urządzenia obronne, które odstraszają napastnika lub agresywne zwierzęta za pomocą wysoce drażniącego dźwięku lub niemal niesłyszalnych ultradźwięków. W naszej ofercie znajdują się alarmy osobiste emitujące głośny sygnał dźwiękowy w granicach 110 decybeli oraz odstraszacze zwierząt działające na falach o częstotliwościach niesłyszalnych dla ludzkiego ucha.

Szeroka kategoria, w skład której wchodzą nie tylko różnego rodzaju alarmy dbające o Twoje bezpieczeństwo, ale także odstraszacze przeciw zwierzętom. To kategoria, która łączy w sobie wszystkie te elementy, które zabezpieczają Cię przed niebezpieczeństwem. Wiele z tych urządzeń to przedmioty obronne, które można mieć przy sobie, by nie dać się zaskoczyć przeciwnikowi. Niezależnie kim miałby być. Poznaj całą gamę produktów.

Różne rodzaje alarmów i odstraszaczy

Szukając rozwiązań chroniących Cię przed napastnikiem – człowiekiem lub zwierzęciem – oraz możliwości oduczenia swojego psa szczekania, trafiłeś do naszej kategorii. W niej skupiliśmy wszystkie interesujące Cię produkty z tego zakresu. Znajdziesz tu zatem nie tylko odstraszacze na psy, ale także różne alarmy dźwiękowe.

W ramach tej kategorii wyróżniamy:

  • Urządzenia odstraszające psy i inne zwierzęta przed atakiem – stacjonarne i mobilne;

  • Urządzenia alarmujące o obecności danej jednostki, w tym także alarm osobisty oraz alarmy typu dźwiękowego czy wizualnego.

  • Urządzenia do stymulowania zachowań zwierzęcych, np. obroża antyszczekowa.

Charakterystyka alarmów dźwiękowych i innych produktów z tej kategorii

Wybierając tę kategorię, masz pewność, że dostajesz produkty od renomowanych firm. Dzięki temu nie musisz martwić się o ich skuteczność. To niezwykle ważne w przypadku przedmiotów, które mają Cię chronić i zapewniać bezpieczeństwo w stosunku do ludzi i zwierząt.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, by odstraszacze czy alarm osobisty były produktami niezawodnymi. Dajemy na nie gwarancje i ręczymy za ich profesjonalne i skuteczne działanie. Mają przeciwdziałać atakom zwierząt, nie dopuszczać do zachowań niepożądanych i ostrzegać Cię przed obecnością ludzi i zwierząt w obszarach, które chcesz chronić. To jest ich zadanie.

Jak działa alarm osobisty i inne alarmy?

Urządzenia, które oferujemy mają za zadanie przeciwdziałać niepożądanym zdarzeniom. Niezależnie od tego, czy są to odstraszacze czy alarmy dźwiękowe, mają one odstraszać napastnika poprzez wydawanie silnych, drażniących go dźwięków.

Istotą jest działanie na takich częstotliwościach, by stały się one jak najbardziej problematyczne dla napastnika, osoby lub zwierzęcia, które chce zrobić nam krzywdę. Po rozpoznaniu zagrożenia urządzenie musi wydać z siebie dźwięki dopasowane do rodzaju atakującego. Dla zwierząt są to dźwięki niesłyszalne dla ucha ludzkiego. Dla ludzi wręcz przeciwnie.

Różne modele alarmów

Szukając wśród wielu produktów w ramach tej kategorii, warto zwrócić uwagę na kilka modeli:

  • Alarm akustyczny Mace Screecher – osobisty, mały, poręczny i kieszonkowy alarm dźwiękowy, który ma za zadanie wyemitować dźwięki odstraszające przeciwnika. Doskonały dla obrony osobistej, emituje dźwięki o wartości 116 dB, co wywołuje ból uszu napastnika.

  • Alarm osobisty PA-2B - alarm osobisty, który emituje sygnał świetlny oraz dźwięk na poziomie 130 dB. Aby go użyć, wystarczy wyrwać zawleczkę a głośna syrena odstraszy każdego napastnika.

Odstraszacze dla psów – specjalne akcesoria

Obok walki z agresorem, odstraszacze dla psów mają również inne zastosowanie. Są elementem tzw. obroży antyszczekowej, która ma za zadanie oduczyć psa dawania głosu w niekontrolowany sposób. Pies z taką obrożą odczuwa każdy dźwięk niesłyszalny dla ucha ludzkiego, gdy tylko szczeknie. To sprawia, że szybko uczy się, że szczekanie jest niepożądane.