co-009_0-2259.jpg

Łuk bloczkowy DRUID czarny, 20 lbs

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk bloczkowy DRUID czarny, 20 lbs

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: CO-009
EAN: 5907461658199
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
259,00 zł
- typ: bloczkowy
- długość łuku: 890 mm
- długość naciągu: 26 cali
- siła naciągu: 20 lbs (9 kg)
- waga: 870 g
- ramiona: włókno szklane


Łuk bloczkowy Druid należy do rodziny łuków budowanych według technologii polegającej na magazynowaniu maksymalnej energii łuku przed strzałem, pozwalającym jednocześnie na komfortowe utrzymanie go w pełnym naciągu przez strzelca.


System bloczków, cięciwy oraz kabli pozwala na komfortowe dopasowanie siły łuku do strzelca, precyzyjne mierzenie oraz strzał. Majdan łuku wykonany jest z wytrzymałego, hartowanego aluminium. Ramiona łuku to mieszanka włókien i kompozytów, każdorazowo stanowiąca tajemnicę producenta. Łuk wykonany jest w kolorystyce czarnej.


Przeznaczenie łuku

Łuk bloczkowy Druid przeznaczony jest w szczególności dla osób rozpoczynających przygodę z łucznictwem, młodzieży oraz kobiet. W pełni komfortowo mogą z łuku strzelać osoby mierzące 165-170 cm wzrostu. Łuk ten jest dedykowany przede wszystkim osobom młodym oraz o przeciętnej, i mniejszej niż przeciętna, sile.

Dzięki swojej sile oraz osprzętowi łuk nadaje się idealnie do celów rekreacyjnych. Doskonały na piknik z przyjaciółmi, wypad z dziećmi na łono przyrody czy pierwsze kroki dla osób zainteresowanych łucznictwem w sposób hobbystyczny. Dzięki absolutnie przystępnej cenie zyskują Państwo możliwość rozwijania pasji swojej, swoich pociech oraz doskonałe narzędzie na spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, uniwersalność i mała waga.


W zestawie

* 2 strzały z włókna szklanego

* kołczan montowany do łuku

* skórka na palce

* klasyczny celownik

* ochraniacz przedramienia

* klasyczna podstawka pod strzałę


ŻYCZYMY UDANEGO ZAKUPU!

Więcej informacji
Kod SKUCO-009
ProducentPOE LANG
EAN5907461658199
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com